Auto Caiera Fem

Buy Auto Caiera Fem

Hâlihazırda vardır
€14.97
Miktar:
- +

Auto Caiera fem tropikal kannabis çeşidinin boyutları büyük değildir. Çeşit, açık hava şartlarında boyda maksimum 1,2 metreye uzadığına rağmen, bitki gayet sağlam yan dalları olan, güçlü merkez gövdeyi oluşturur.

Auto Caiera fem’in yaprakları, gizemli menekşe rengindedir, üzerinde oluşan kozalarsa, komple parlak küçük kristallerle kaplılar.

Auto Caiera fem çeşidinin içinde, klasik kannabis çeşitlerinin en iyi nitelikleri toplanmıştır, bunlar kenevir heveslilerinin dikkatlerini çekmezse olmaz. Auto Caiera fem’i yetiştirirken, ondan gözünüzü ayıramazsınız, çalı her zaman ustaca işlenmiş bir eser gibi ve minyatür şekilli oluşur. Yetiştirme esnasında, Caiera iddiasız olduğunu gösterir ve böylece yetiştiricinin işini kolaylaştırır, bu demektir ki çeşit, yeni başlayanın yetiştiricinin ilk tecrübesi için çok iyi bir seçenektir.

Auto Caiera fem hakkında hızlı büyüyen çeşit denebilir, çünkü onun hayat döngüsü sadece 70 gün sürer. Bu süre içerisinde, kenevir yetiştiricisinin yetiştirmekle alakalı herhangi bir sıkıntıya rastlayacağının ihtimali azdır, kannabis strese dayanıklığını ve yetiştiriciye her türlü hataları affetme hazırlığını ortaya çıkarır ve neticede kendisini harika bir hasatla ödüllendirecektir.

Zararlı canlılar ve doğal etkenler, hiçbir şekilde Auto Caiera fem’in büyümesine ve gelişimine etkileyemezler, ayrıca bu çeşit, mantar hastalıklarının da üstesinden gelebiliyor.

Auto Caiera fem’in çiçeklenmesi 55-60 gün devam eder ve THK oranının %16’ya kadar çıktığı çok güzel kozalar şeklinde harika bir sonuçla tamamlanır.

Jeneoloji

Otomatik çiçeklenen feminize edilmiş Caiera hibridi, VİP Seed Bank’ın seleksiyon uzmanları tarafından çıkarılmıştır. Uzmanlar, ünlü Big Skunk ve Jack Herer kannabis çeşitlerini çiftleştirmeyi, dünyanın dört bir yanındaki kenevir yetiştiricilerinin karşısına yeni Auto Caiera fem çeşidini çıkarmayı becermişlerdir.

Auto Caiera fem, atalarının sadece en iyi niteliklerini almıştır, bu da onu benzersiz, aşırıcı kannabis gurmelerinin bile hoşuna gidebilme kabiliyetini kazandırmıştır. Elit kannabis çeşitlerinin toplayıcıları arasında da Auto Caiera fem, şık aromasının ve üniversal özelliklerinin sayesinde kendisine saygı kazandırmıştır.

Yetiştirmenin özellikleri

Auto Caiera fem, 8 hafta devamında çiçekler ve sadece 2-2,5 ay sonra yetiştirici, bitkisinden sabırsızlıkla beklediği hasadı toplayabilecektir. Ev şartlarında, hasadın ağırlığı bir metre kareden 350 ile 400 gram arasında olabilir, açık hava şartlarındaysa bir çalı 40-100 gram koza verir. Caiera’da tetrahidrokannabinol oranı %16’dır. Böyle bir THK seviyesi, çeşidin gece ve gündüzün herhangi saatinde kullanıma uygun olduğunu göstermektedir. Etki yumuşak, fakat öforik ve uzun süreli olacaktır.

Evde yetiştirme

Auto Caiera fem, kapalı alanda yetiştirme şartlarında otomatik çiçeklenen çeşit için fevkalade sonuçlar gösterir. 100-250 vatlık enerji tasarruflu lambaların ışıklandırmasının altında kannabis, genetic seviyesinde belirtilmiş hasat potansiyelini göstererek var gücüyle çiçeklenir. Auto Caiera fem için ışıklandırma kaynağı olarak yüksek basınçlı sodyum ark lambasını kullanılınca, bitki trikomalarla kaplı birçok koza yapar.

Auto Caiera fem’e az gelişmiş kök sistemi hastır, dolayısıyla bitkinin yaşaması için büyük kaba ihtiyacı yoktur. 5-10 litrelik bir saksı, köklerin iyi gelişimi için gayet yeterlidir.

Her bir kenevir yetiştiricisi, doğru seçilen toprağın istenen hasadın elde edinmesi için bir koşul olduğunu bilmelidir. Auto Caiera fem, kısa boylu kenevir çeşidi sayılır, bu demektir ki en uygun seçenek, satın alınan toprak olacaktır. Onun içindeki mikro elementlerin oranları birbirine yakın olmalılar. Mükemmel durumda azot, fosfor ve potasyum oranları 200(150)х200(180)х200(150) yakın olmalıdırlar, her iki tarafa da +/- %15-20 müsaade edilir.

Bilgi için! Toprağa kabarıklık vermek için ve kök sistemine havanın girmesini sağlamak için, mağazadan satın alınmış toprağkla Hindistan cevizi toprağını ve iki litre vermikülit karıştırılması önerilir. Böyle bir hile, bitkinin vejetatif aşamasında büyüme hızını arttırmaya müsaade eder.

Tüm bitkilere, nemi sadece köklerden değil yapraklardan da çekme özelliği hastır. Kenevir yetiştiricilerinin bu bilgiyi göz önünde bulundurarak zaman zaman çalıyı püskürteçle sulamakla Auto Caiera fem’i desteklemesi tercih edilir.

Bilgi için! Otomatik çiçeklenen feminize edilmiş kannabis çeşitlerinin hayat döngüsü uzun değildir, dolayısıyla mağazadan satın alınan toprak kullanıldığında, bitkiye gübre vermek şart değildir, çünkü böyle toprağın içinde Auto Caiera fem’in potansiyelinin tamamen açılmasına gerekli tüm mikro elementleri vardır.

Dışarıda yetiştirme

Doğal şartlarda Auto Caiera fem’in yetiştirilmesi gayet kolaydır. Çeşit, iddialı değil ve her türlü hava şartlarına dayanabilen bağışıklığa sahiptir. Auto Caiera fem, kenevir yetiştiricisine fazla zahmet vermez ve şüphesiz ki, her türlü toprakta sert, aromalı, reçineli kozalar şeklindeki çok iyi sonuç verecektir.

Auto Caiera fem tohumlarına talep yüksektir, çünkü onu iç dalga olarak yetiştirmek mümkündür:

 • Mayıs’ın başı,
 • Haziran’ın ilk günleri,
 • Temmuz’un başı.

Böyle özelliği, kenevir yetiştiricilerine büyük hasat almaya ve kış mevsiminin tamamında kendini zevkten mahrum etmemeye müsaade etmektedir.

Fidelerin dikilmesi için güneşe açık ve sakin alan seçildikten sonra, bitkiye uygun boyutlarda çukuru açmak lazım. Onun kapasitesi, 5–7 litreden az olmamalı, fakat aşırı derin kazılmasına da ihtiyaç yoktur. Hasadın kalitesini iyileştirmek için, kannabisin yetiştirilmesi için kumaştan kap kullanılabilir. Böyle bir çuval, kök sisteminin gelişimi için gerekli ilave havanın girmesini sağlayacaktır.

Bilgi için! Çukura ya da kumaş çuvalına hidrojel katınca, yetiştirici, kannabise su eksikliğinden korumayı asğlıyor. Hidrojel granülleri, içine su çekerek gerektiğinde onu bitkinin köklerine verme özelliğine sahiplerdir.

Tat özellikleri ve etki

Auto Caiera fem’in parlak ve unutulmaz bir aroması vardır. İçinde tropikal mango kokusuyla narenciye meyvelerinin ekşimsi kokusu birleşir. Kozanın yetiştiği süre içerisinde o, sanki güneş ısısını ve ışığını içine çekip, biriktiriyor ve kullanıldığı zaman, topladığı bütün bu ısıyı, çarpıcı etki şeklinde geri veriyor.

Her türlü maceraya girme isteği, ışık ve pozitif enerjisiyle dolma – bütün bu hisler, tiryaki Auto Caiera fem’i bir kez çektikten sonra onu içten doldurur, fakat kısa bir süre sonra, her şeyi saran Stone’un gelişi hissediliyor.

Günümüzde Auto Caiera fem, bütün dünyada en lezzetli ve en hoş kokulu kannabis çeşitlerinden biri olarak kabil edilmektedir. Doygun ve koyu duman, bilinci keyif ve mutlulukla doldurur. Kenevir yetiştiricisi, gezi olsun ya da zor iş günü olsun, kendini Auto Caiera fem ile her zaman ve her durumda kolayca şımartabilir.

Doktorlar, Auto Caiera fem’i panik ataklarda, bipolar bozukluklarda, streslerde, her türlü depresyonların tedavisi için kullanmayı öneriyorlar. Hoş bir mango kokusu ve anestezi özellikleri olan çeşidi, kadınlarda çok popülerdir.

 • Çiçeklenme dönemi:
  55-60 gün
 • Yükseklik:
  Orta
 • Hasat:
  Bir çalıdan 40-100 g., 350-400 g./m2
 • ТГК:
  Düşük
 • КДБ:
  Orta
 • Tip:
  Otomatik çiçeklenen
 • Cinsiyet:
  Feminize edilmiş
 • Hasat toplama zamanı:
  Dikime bağlı olarak
 • Aroma:
  Narenciye meyve ekşiliği ile tropikal mango
 • Tat:
  Tropikal meyveler karışımı
 • Etki:
  Doygun ve ağır duman, zihni sevinç hissi ve mutlulukla doldurur
 • Özellik:
  Bu çeşide az gelişmiş kök sistemi hastır, dolayısıyla bu çeşit bitkinin yaşaması için büyük kaba ihtiyacı yoktur.
 • Для новичков:
  Yes
 • Медецинский:
  Yes
Yorum ekle
 • Kvitochek

  Через 2 дня приехала коробочка) Все супер, только сортов делайте побольше, и будем всем много дымного счастья. Семки одна к одной, отправляют быстро.

 • K_ASTRO

  Заказывал у чуваков в первый раз ГИПЕРИОН!! На солнышке в кокосе с вермикулитомпрет как пальма в Африке.. что порадовало, так это время отправки! Оплатил в обед, в 6 вечера уже ехал с Новой почтой грузовичок))

 • Chereztravu

  Надзвичайно вдячен магазину за вчасне відправлення. Хлопці знають свою роботу на 100%, все добре пояснили з Новою поштою. Отримав відправлення через 3 дні, насіння поки не пророщував, але запаковано все дуже добре. За обслуговування 5+.

 • Jan1525

  Думал, мало беру, в следующий раз больше заказать. Все круто, семена рабочие, всхожесть порадовала с первого раза! Старайтесь, буду брать еще! Привет с Кубани)

 • Norveg is Norvegii

  Бонусы крутые и пацаны реально быстро работают!! Немного пришлось поволноваться в очереди на Новой почте) Семок в упаковке не видно вообще, кто не в теме, не поймет. Семки все целые. Ждем с другом бесплатных семок под репорт на осень)

Нужен новый