Auto Elektra Fem

Buy Auto Elektra Fem

Hâlihazırda vardır
€14.97 €10.97
Miktar:
- +

Çeşit, değişik ismini, çalının çiçeklenme döneminin sonunda kaplandığı birçok trikomaların sayesinde kazanmıştır. Auto Elektra Fem, yeryüzündeki tüm kenevir yetiştiricileri tarafından sevilmektedir. Çeşit, Hollanda’da çok büyük popülerlik kazanmıştır. Elektra, ülkenin kahvehanelerinde her zaman vardır ve müşteriler tarafından takdir edilmektedir.

Bitkinin iddiasızlığı ve efsanevi genleri, onu yeni başlayanlar tarafından bile yetiştirmeyi müsaade etmektedir. Hasadın kalitesi ve kullanımın verdiği etkisi açısından Auto Elektra Fem ile karşılaştırılabilir çeşit henüz ortada yoktur. Yüksek THK oranı, en tecrübeli kannabis heveslisini bile nakavt yapabilir, nazik tadı ise estetler tarafından takdir edilmektedir. “Elektra”un kullanımından sonra ağızda narenciye tadı kalıyor. Bu kenevir çeşidi, Yeryüzünde en çok satın alınan on çeşidin listesinde şerefli yerini almaktadır.

Kannabis tohumundan, üzerlerinde birçok çiçek filizlerinin oluştuğu güçlü ve gür merkez gövdesi, sağlam yan dalları olan büyük bir çalı yetişmektedir. Bitki çiçeklenmesini tamamladıktan sonra, ondan göz ayırmak zordur. Yapraklar, gövde ve kozalar adeta beyaz karla kaplıymış gibi görünüyorlar. Auto Elektra Fem, kapalı alanda boyda bir metreye kadar yetişir, bunun sayesinde onu en küçük bokslarda bile yetiştirmek mümkündür, açık alandaysa “Elektra”, gizli yetiştirmeyi tercih edenler için de uygun olacaktır. Bitki, 70 günde çiçeklenmeyi tamamen bitirir ve sabırlı yetiştiricisini harika bir hasat ile ödüllendirecektir. Yetiştirici, “Elektra”a yeterince dikkat ayırır ve özen gösterirse, 150 gram öldürücü etkili, reçineli kozaları toplayabilecektir.

Seleksiyon uzmanları, Auto Elektra Fem’i çıkarırken çok özen göstermişler ve ne küften ne mantardan korkmayan, ayrıca havanın değişikliğine dayanıklı, istikrarlı bir çeşidi elde etmişlerdir. Bitki, yeni başlayanın hatalarına anlayışla bakar ve ne olursa olsun genç botanikçiye hoş kokulu ve yapışkan kozalardan oluşan iyi bir hasat verecektir.

Auto Elektra Fem, gerçekten efsanevi bir kannabis çeşididir. “Elektra”un genotipi, yeni istikrarlı çeşitlerin çıkarılmasında kullanılmaktadır. İçlerinde Auto Elektra Fem’in genleri olan tüm otomatik çiçeklenen kenevir çeşitleri, aynı nitelikleri ve bağışıklığı elde ediyorlar.

Auto Elektra çeşidini seçerken yetiştirici, yirmi seneden uzun bir süre devamında denenmiş kaliteyi seçer. Çeşidin değer verilmesine sebep olan avantajlar hakkında konuşulursa, “Elektra”un dünyada şöhreti kazanmasına sebep olduğu nitelikler olarak aşağıdaki özellikler kaydedilebilir:

 • bitkinin boyu 100 santimi geçmiyor,
 • THK oranı %20’ye kadar çıkıyor,
 • yetiştirilirken iddialı değildir ve ortam sıcaklığının hızlı değişmelerine dayanıklıdır,
 • küfe ve mantara karşı müstesna bağışıklığa sahiptir,
 • yeterli bakımı aldığı zaman bir çalıdan alınan hasat miktarı, 150 gram kuru ürüne kadar çıkabilir,
 • harika bir tat buketine sahiptir,
 • tıpta kullanılan bir çeşittir.

Jeneoloji

Auto Elektra’un ataları, Güney Hindistan’dan dikkatlice seçilen indika ve Brazilya kökenli kaliteli sativaydı. Yerli ahali, sativayı ruhsal uygulamalar için ve ayrıca kült dinsel törenlerde kullanıyordu.

Seleksiyon uzmanlarının özenli çalışmalarının sayesinde, atalarının tüm niteliklerine sahip, istikrarlı bir hibrid elde edilebildi. İndika, çeşide sert ve reçineli kozaları oluşturmayı müsaade etmiştir, sativa ise, kullanımdan sonra öforili “uçuş” vermiştir.

Yetiştirmenin özellikleri

Auto Elektra, hem açık alanlarda, hem de kapalı şartlarda çok iyi yetişir. Çeşit, sıfırdan başlayan kenevir yetiştiricileri için bile uygundur. Minimum dikkat ve düzenli sulama alınca, sadece 70 gün sonra çok iyi kalitede, ağır hasat verecektir.

Bitkinin sürekli beslenmesine ve büyüme uyarıcılarına ihtiyacı yoktur. Bitkiye ışıklandırma, su ve besleyici maddelerin sağlanması yeterlidir. Çiçeklendirmenin sonunda, çeşit, tüm yapraklarını yeşil bırakarak, kendi istikrarlılığını ve asilzade köklerini tasdik eder. Yaprakların üzerinde bol bol trikomalar oluşur ve Auto Elektra, karla kaplı çam ağacına benzer.

Auto Elektra fem kannabis çeşidi, SCROG tekniği ile yetiştirildiğinde çok iyi sonuçlar gösterir, ayrıca “antremanlardan” korkmaz.

Bilgi için! Yeni başlayan kenevir yetiştiricilerine, ilk bitkilerini yetiştirirken gübre kullanmamaları tafsiye edilir. Gübrelerle özensiz muamele ve fazla sulama, bitkiye zarar verebilir. Otomatik çiçekleyen kannabis çeşitlerinin hayat devreleri kısadır ve toprakta olan besleyici maddeler, onlar için tamamen yeterlidir. Ayrıca gübreler kullanıldığında, tatla alakalı özellikler kaybolur.

“Elektra”da, belirli yere ihtiyacı olan, büyük kök sistemi gelişir. Genellikle Auto Elektra fem, 5-14 litrelik saksıların içine dikilir, bu, bitkinin kendi potansiyelini açmasını sağlar. 2-3 litrelik saksıları kullanarak yetiştirici, elbette bir sonuç elde edecek, fakat bitkiler küçük olacaklardır.

Kenevir yetiştiriciliğinin uzmanları, 70 gün sonra kannabis bitkisini kesmeden daha 5-7 gün tamamen karanlık bir yerde bekletmeyi öneriyorlar. Bu zaman içerisinde kozalar tamamen olgunlaşacak, trikomaların çoğu ise kehribar rengine boyanacaktır.

Deneme! İlk yetiştirme tecrübesi unutulmaz – dolayısıyla bu tecrübenin neticesinde alacağınız ürünle ilgili hayal kırıklığına uğramamak için elinizden geleni yapınız. Aşağıda verdiğimiz öneriler, yeni başlayan kenevir yetiştiricisine, içinde yüksek kaliteyi, gücü ve hoş kokuyu birleştiren birinci sınıf hasadı elde etmeyi müsaade edeceklerdir.

 • Bitkiyi köküne kadar kesmeyiniz ve yapraklarını almayınız. Kannabisi yapraklarıyla ve köküyle birlikte kurutmak lazım. Halbuki bitki kuruyana kadar yaşamaya devam eder, besleyici maddeleri ise yapraklarından, dallarından ve köklerinden alır. Kök sistemi, çok büyük miktarda şeker içerir, bu şeker, çiçek filizlerine nakledilecek ve içildiğinde dumanı yumuşak olacak, ağızda ise tatlımsı tat bırakacaktır.
 • Bitki tamamen kuruduktan sonra onun yapraklarını kesmek lazım, hazır seçilmiş kozaları ise sıkı olmayacak şekilde bir kavanozun içine doldurup, buzdolabına, 1-3 hafta devam eden tedaviye yollayınız.

Dışarıda yetiştirme

Önceden ıslatılmış ve lamba altında çimlendirilmiş Auto Elektra fem tohumları, artık Mayıs’ın ortasında açık toprağa ekime hazır olacaklardır. Kannabisin ekilmesi için uygun zamanın belirlemesinde, gece hava sıcaklığı yardım edecektir. Termometre birkaç gün devamında gece + 10 gösteriyorsa, zaman geldi ve araziye çıkılabilir demektir.

Fidenin yetiştirilmesi için turba haplarının kullanılması önerilir. Onlar böyle amaçlar için çok iyidirler ve bardakta olduğu gibi çimlenmiş ekini çıkarmayı gerektirmezler.

Auto Elektra fem, açık havada çok iyi yetişir. Bitkiye, en az 10 litrelik derin çukur gerekli olacaktır. Toprak, ısırgan otunun yetiştiği 5 litre toprakla 2 litre vermikülit ve 3 litre humus karıştırılarak kendi eliyle hazırlanabilir. Kendi yazlık evinizin bahçesinde yetiştirmeyi düşünüyorsanız kompost kullanılabilir.

İyi bağışıklık sisteminin sayesinde Auto Elektra fem, yüksek nem şartlarına rahatça dayanabiliyor, dolayısıyla küf tehlikesi sizin için ortada yoktur.

Auto Elektra fem’in sulanması düzenli olarak yapılmalı. Bitki, nemi çok sever ve susuzluk durumunda cüce olarak yetişecektir. Yetiştiricinin bitkiye yeterli dikkat ayırmaya zamanı yoksa, toprağa koyulan hidrojeli kullanabilir. Hidrojel, bitkiye yaz sıcağında nemi sağlar ve sulama sıklığını %30’a eksiltecektir.

Auto Elektra fem’in gübrelemesi, hayatının 40 gününden sonra yapılabilir.

Evde yetiştirme

Auto Elektra fem, o kadar iddiasız bir bitkidir ki, tembel bir yetiştirici onu pencere kenarında bile yetiştirebilir. Kannabise 250-400 vatlık yüksek basınçlı sodyum lambasıyla ışıklandırmayı sağlayınca, yetiştirici, kar gibi beyaz kozalardan oluşan enfes hasat şeklinde hoş bir sürprizle karşılaşacaktır.

“Elektra”, 5-10 litrelik saksılarda iyi yetişir. Bitkiye daha büyük kabı sağlayınca, rekor sonuçlar elde edilebilir.

Auto Elektra fem, Hindistan cevizi, toprak içinde ya da hidroponik sisteminde yetiştirilir. Azot / fosfor / potasyum göstergelerinin 20:20:20 olduğu besleyici toprak kullanınca, yetiştirici, nefis kokan ve nakavt edici etkisi olan hakiki tıp kannabisini elde edecektir.

İlginçtir! Kannabis bitkisi, havada bulunan CO2’nin 5 kat fazlasını hazmedebiliyor, dolayısıyla maksimum hasadı elde etmek için tecrübeli yetiştiriciler, karbon dioksit yayan özel hapları kullanırlar ve bitki çarçabuk büyür.

Girişken kenevir yetiştiricisi, besleyici toprağı kendi eliyle hazırlamak istiyorsa, zamanla denenmiş reçeteyi kullanabilir:

10 litrelik saksıya:

 • 5 litre 20:20:20 göstergeli, dışarıdan satın alınan toprak,
 • 2 litre vermikülit ya da iri perlit,
 • 2 litre Hindistan cevizi yongası,
 • 1\2 bardak dolomit kireç,
 • 1 litre humus.

Tüm malzemeler iyice karıştırılır ve bol bol sulanır. 2-3 gün sonra, hazır besleyici karışımın içine Auto Elektra fem’in çimlenmiş tohumları konulabilir.

Çiçeklenme zamanında yayılan keskin koku, özel koku emici malzemelerle ya da kömür filtresiyle donatılmış iyi bir havalandırmayla kolayca giderilebilir.

Yetiştirici bitkiye gübre vermek istiyorsa, çiçeklenmenin 40-45 gününde başlayabilir. Auto Elektra fem, organik gübrelere iyi tepki verir, dolayısıyla sevdiğiniz bitki için “çay”ı hazırlamakta kullanabileceğiniz yarasa guanosu ya da granüle edilmiş at gübresi önceden satın alınabilir. Bu tür gübreleme, ikide bir normal sulamanın yerine haftada 1-2 kez yapılabilir.

Bilgi için! Birçok insan yarasa guanosu zor bulunabilir diye yanlış düşünse de, aslında onu bulmak o kadar zor değildir. İnternette, gayet uygun fiyatlarla birçok teklif bulunmaktadır.

Auto Elektra fem, kolay bükülür ve “yeşillik ekranı” tekniği aracılığıyla yetiştirme için uygundur. Otomatik çiçeklenen kannabis çeşitleri için 20/4 ya da 18/6 ışıklandırma rejiminin yapılması önerilmektedir.

Kenevir yetiştiricisi, Auto Elektra fem’i hidroponik sistemde yetiştirmeyi tercih ediyorsa, kendisini çok büyük hasat bekleyecektir. Sürekli olarak besleyici maddelerin verilmesi ve kök sistemi için bolluk, “Elektra”un genetik potansiyelini tamamen açmasına yol açmaktadır.

Çeşit, ilk tecrübe edinmek için çok iyidir.

Tat özellikleri ve etki

“Elektra”un kendine özgü tadı ve aroması vardır. Kullanıldığında, çok az misk kokusuyla narenciye kokusu hissedilir. İçinde indikanın “Stone” ve sativanın “uçuş” etkilerinin tüm özelliklerinin uyumlu bir şekilde yer aldığı efsanevi bir çeşittir. %20’ye kadar çıkan THK oranı, en görgülü marihuana tiryakisini bile ayaktan yıkabiliyor.

Auto Elektra fem’in kullanımından sonra, öforili uçuşun hayal ve gevşeme diyarına inişe dönüşümün eşliğinde geçen çok güçlü ve mistik bir etki geliyor. Uykudan önce rahatlamak için çok iyidir. Auto Elektra fem, fikirleri sakinleştirir ve sakin bir huzur verir.

Bilgi için! Auto Elektra fem kullanıldığında, panik etkinliği ve kalp çarpıntısı izlenmemekte, bu özellik, çeşidi zor bir günden sonra gerginliği atmak için çok iyi bir çözüm yapmaktadır.

Sedatif ve yatıştırıcı etkilerinin dışında Auto Elektra fem’in tıp için potansiyeli çok büyüktür. Bitki, obsesif düşüncelerin, panik atak saldırıların üstesinden gelmeye yardım edecektir, ayrıca stres sonrası sendromu kolayca yok eder.

“Elektra”, sihirli ağrı kesici etkisinin sayesinde kadınlar tarafından çok sevilmiştir. Çeşit, migren atakları ve uyku bozukluklarından şikayetçi hastalara sıkça yazılır.

 • Çiçeklenme dönemi:
  70 gün
 • Yükseklik:
  Orta
 • Hasat:
  Bir çalıdan 150 g.
 • ТГК:
  Yüksek
 • КДБ:
  Orta
 • Tip:
  Otomatik çiçeklenen
 • Cinsiyet:
  Feminize edilmiş
 • Hasat toplama zamanı:
  Dikime bağlı olarak
 • Aroma:
  Çok az sezilen miskle tatlandırılmış narenciye kokusu
 • Tat:
  Narenciye
 • Etki:
  Yüksek öfori uçuşunun eşliğinde etkileyen, çok güçlü ve mistik
 • Özellik:
  Sedatif ve sakinleştirici etkisiyle yanı sıra çok büyük tıbbi potansiyele sahiptir
 • Для новичков:
  Yes
 • Медецинский:
  Yes
Yorum ekle
 • Kvitochek

  Через 2 дня приехала коробочка) Все супер, только сортов делайте побольше, и будем всем много дымного счастья. Семки одна к одной, отправляют быстро.

 • K_ASTRO

  Заказывал у чуваков в первый раз ГИПЕРИОН!! На солнышке в кокосе с вермикулитомпрет как пальма в Африке.. что порадовало, так это время отправки! Оплатил в обед, в 6 вечера уже ехал с Новой почтой грузовичок))

 • Chereztravu

  Надзвичайно вдячен магазину за вчасне відправлення. Хлопці знають свою роботу на 100%, все добре пояснили з Новою поштою. Отримав відправлення через 3 дні, насіння поки не пророщував, але запаковано все дуже добре. За обслуговування 5+.

 • Jan1525

  Думал, мало беру, в следующий раз больше заказать. Все круто, семена рабочие, всхожесть порадовала с первого раза! Старайтесь, буду брать еще! Привет с Кубани)

 • Norveg is Norvegii

  Бонусы крутые и пацаны реально быстро работают!! Немного пришлось поволноваться в очереди на Новой почте) Семок в упаковке не видно вообще, кто не в теме, не поймет. Семки все целые. Ждем с другом бесплатных семок под репорт на осень)

Нужен новый