Auto Kronos Fem

Buy Auto Kronos Fem

Hâlihazırda vardır
€14.97
Miktar:
- +

Auto Kronos feminized – en iyi kannabis çeşitlerinin en iyisidir. Uzun süre devamında yeni çeşit yetiştiricileri, Kronos’in otomatik çiçekleyen feminize edilmiş çeşidini çıkaramamışlardı, ancak nihayetinde onlar amaçlarına erdiler ve bundan sonra dünyanından dört bir yanında bulunan kenevir yetiştiricileri, eşsiz ve efsanevi anne ve babanın genetiğine sahip, en güçlü ve istikrarlı kenevir çeşitlerinden birini yetiştirebiliyorlar.

Neredeyse bebeklik çağından başlayarak Auto Kronos feminized, sayılarının her saat geçtikçe artan, göz kamaştırıcı küçük kristaller ile kaplanır ve sadece 8-9 hafta sonra o, çiçeklenmeye tamamen son verir. Kannabis, çiçeklenme dönemi devam ettiği süre içerisinde, kendi uzun ve ağır çiçek toplarıyla, ayrıca hoş fındık kokusuna hafif sandal ağacı kokusu katkısıyla sürekli yetiştiricisini sevindirir.

Auto Kronos feminized tohumları, kenevir yetiştirme işine yeni başlayanlar için harika bir başlangıçtır. Çeşit, iddialı değildir ve yeni başlayanın yetiştirme sırasında yaptığı hatalara anlayışla davranacaktır, bunun sayesinde yetiştirici, tamamen kristallerle kaplı harika kozalardan planlanan hasat miktarını elde edebilecektir.

Ayrıca Kronos’in yaprakları, çok büyük miktarda reçine içerirler, bu da kenevir yetiştiricisine, hasat zamanında sadece kozalarla değil, kendi eliyle yuvarlattığı “atıştırmalıklar”la kendini şımartmaya imkân verecektir. Kannabisin bakımı yeterli olduğu takdirde, Auto Kronos feminized içindeki THK oranını %20’ye kadar çıkabildiğini, dolayısıyla hızlı ve tam bir nakavt etkisine her zaman hazır olmak gerektiğini aklınızda bulundurmanız lazım.

Çeşidin otomatik çiçekleme özellikleri, onu rekor kırıcı sürelerde yetiştirmeye müsaade eder, uygun yaklaşımdaysa kenevir yetiştiricisi, yaz sezonu içinde birkaç hasat toplayabilir. Otomatik çiçekleyenler, vejetasyon aşamasını atlayıp, hemen çiçeklemeye geçerler.

Jeneoloji

Hollanda, Auto Kronos feminized çeşidinin vatanıdır. Auto Kronos feminized tohumlarına talep, her sene hep daha ve daha artar. Böyle büyük talep çok kolay anlatılabilir – feminize edilmiş otomatik çiçekleyen Kronos, çeşitli hastalıklara dayanıklı, yüksek verimli ve dışarıda bir kaç hasat elde etmeyi müsaade eder.

Auto Kronos feminized kannabisi, anne ve babalarının en iyi jenetik niteliklerini almıştır, fakat şüphesiz ki özelliklerinin daha büyük bir kısmı orijinal Kronos’e hastır. Jack, sativanın domine ettiği tüm kannabis çeşitlerinin babası sayılır.

Yetiştirmenin özellikleri

Auto Kronos feminized yetişme ve gelişim dönemi, 70-80 gün devam etmektedir, bu kısa süre içerisinde kenevir bitkisi, üzerilerindeki yapışkan kozalar, kristallerle dolu bir kaba batırılmış gibi görünen, gelişmiş yan dalları olan sağlam bir merkez gövdeyi oluşturur. Auto Kronos feminized çeşidine, üzerinde yaprakların az olması özelliği hastır, bu özelliği, çeşide birçok kenevir yetiştiricilerinin ilgisini çekmektedir.

Auto Kronos feminized, yetiştirme boksunda, serada ve açık havada çok iyi yetiştirilebilir. Çalı, kısa boylu olarak, genellikle 90 sm civarlarında yetişir, dolayısıyla her bir yetiştirici, boksunun boyutları küçük olsa bile çok iyi hasat almayı hayal eder.

Auto Kronos feminized çeşidinin kısa boyu, yetiştiriciyi hiç bir şekilde sıkmamalı. Kısa boylu olması halde, kapalı alanda bitki, sadece bir metre kareden 400-500 gram sert ve güzel kokulu koza hasadını verebilir. Açık havada da, Auto Kronos feminized, bir o kadar hoş sonuç, bir çalıdan 80-100 gram ürün verir.

Otomatik çiçekleyen feminize edilmiş Kronos, kenevirin diğer çeşitleri olduğu gibi bol miktarda ışık talep eder. Işıklandırmanın seçiminde, güçleri en az 150 vat olan lambaları almak lazım. Çiçeklenme sürecinde, büyümekte olam bitki hoş, fakat gayet güçlü kokuyu yayar, bu da daha önceden hazırlanıp, “susturucu” alınmasını yada boksta veya serada uygun havalandırmanın kurulmasını icap eder.

Evde yetiştirme

Auto Kronos feminized, kapalı mekan şartlarında çok iyi gelişir ve yetiştirici, kolayca yetiştirme sürecinin tamamının üstesinden gelebilir. Kannabis, hastalıklara dayanıklıdır ve ortam sıcaklığının değişikliklerinden korkmaz. Ama yine de sıcaklığı +22-30 selsius derecesi civarında tutulması önerilir, bu durumda çalı, çok iyi boy verecek ve her gün daha ve daha çok trikomalar ile kaplanacaktır.

Auto Kronos feminized çeşidi, kısa boylu, ama kök sisteminin gayet çok gelişmiş olan bitkidir, dolayısıyla yetiştirme kabı, 5 litreden az olmamalı. Büyüme döneminde kenevirin beslenmesini düşünmemek için, bitkinin yetiştirileceği toprağı, en iyisi çiçek mağazasından satın almak gerekir. Bu durumda mikro elementlerin göstergeleri birbirine yakın, her tarafa 200(150)х200(180)х200(150) +/- %15-25 civarında olmalı. Topraktaki pH değerine özel dikkat ayırmak gerekir. O, mümkün olduğunca 5,5-6 değerine yakın olmalı.

Öneri! Toprağın kabarık ve pürüzlü olması için, toprakla biraz perlit ya da vermikülit karıştırmak lazım, böyle toprakta, kök sistemi engelsiz bir şekilde gelişecek ve bolca oksijen alacaktır.

Auto Kronos feminized, aşırı nemden korkmaz, fakat aynısı gübreler hakkında söylenemez. Otomatik çiçekleyenlerin hayat döngüsü oldukça kısa olduğu için, mağazadan satın alınan toprakta bulunan besleyici maddelerin miktarı fazlasıyla yeter. Yetiştirici, Auto Kronos feminized’i Hindistan cevizi lifi yada perlit katkılarının çok olduğu toprakta yetiştirmeye karar verdiyse, gübreleme, toprakla birlikte verilen talimata uygun olarak yapılmalı.

Gübrelerin katılması, her zaman çeşidin tat özelliklerine etkiler, dolayısıyla kullanıcı, Auto Kronos feminized gerçek aromasını, ancak kültivasyon için organik gübreyi tercih ettiği durumda hissedebilecektir.

Kannabisin yetiştirildiği esnada yan odalara yaydığı aromalarla ilgili endişeden kurtulmak için, yetiştirme boksuna önceden, bu vazifenin %100 üstesinden gelebilecek kömür filtresini yerleştirmek lazımdır.

Bilgi için! Bitki, tüm görünüşü ile hasatın toplanmasına hazır olduğunu gösterdiğinde, kannabisi 3-4 günlüğüne tamamen karanlık bir yere yerleştirilmesi önerilir. Bu prosedür, kozaların kalitesini esaslı bir şekilde iyileştirir ve rastaman, sadece şaşırtıcı bir etkiyi değil, koyu, kolay içilir ve öksürük çıkartmayan dumandan sonra kalan çok hoş tadı hissedecektir.

Dışarıda yetiştirme

Auto Kronos feminized açık havada yetiştirildiğinde, bitkinin boyu 120-130 sm’e kadar uzayacaktır, hasatın ağırlığıysa, bir çalıdan 100 grama kadar kuru ürün olacaktır. Kronos’in, çok iyi bir şekilde çeşitli topraklara adapte olma özelliği vardır. Isırgan otunun altından alınan toprağın bazında kompost karışımı, çok iyi toprak seçeneği olacaktır.

Kannabisi dikmek için yer seçerken, Auto Kronos feminized’in ışık sevgisini göz önünde bulundurmak gerekir. Seçilen açık alan, mümkün olduğunca uzun süre devamında güneş nurlarının büyümekte olan bitkiyle temas etmesini sağlamalıdır ki bitki ısıya doysun ve tüm güzelliğini gösterebilsin.

Mayısın ortası, Auto Kronos feminized fidelerinin dikilmesi için en uygun zamandır. Fideler Mayıs’ın başında da dikilebilir, ancak bu durumda hava sıcaklığının istikrarlı olması ve +7-9 dereceden aşağıya inmemesi lazım. Bu değer daha düşük olursa, bitki adapte olmaz, donar ve ölür.

Otomatik çiçekleyen kannabis çeşitlerinin verimliliği, doğrudan doğruya sulamanın kalitesine ve sıklığına bağlıdır. Auto Kronos feminized bitkisine yeterli miktarda su vererek yetiştirici, kendisine iyi ve bol bir hasadı garanti etmektedir. Keneviri sulama sıklığı, en az haftada 1-2 kez olmalıdır.

Bilgi için! Yazlık evin bahçesinde Auto Kronos feminized yetiştiren kenevir yetiştiricisinin çok büyük bir avantajı vardır. Onun, bitkiyi sadece zamanında sulamaya değil, haftada 1-2 kez, bahçesinde mevcut, suyun ve gübrenin esasında yapılan “kompost” ile beslemeye imkânı vardır. Böyle bir şekilde beslendikçe, Kronos borçlu kalmaz ve ağır ve aromalı kozalarla teşekkürlerini sunacaktır.

Sulama miktarı, çok kolay %30’a indirilebilir. Bitkiyi araziye dikmeden önce, çukurun ortasında biraz hidrojel katmak lazım. O, içine nem çekecektir ve küçük kuraklık anlarında bu nemi Auto Kronos feminized’e verecektir.

Bir hile! Bitki tamamen kurumadan önce yapraklarını almaya acele etmeye değmez. Çalı, yaprakları ve köküyle birlikte asılarak kurutulursa, kozanın tadı daha doygun, yumuşak ve tatlımsı olacaktır. Bitki, gövdesinde ve yapraklarında nem olduğu sürece yaşar. Bu demektir ki koza, bitkinin köklerinde bulunan bütün şekerleri içine çekecektir.

Tat özellikleri ve etki

Auto Kronos feminized’in aroması, mevcut otomatik çiçekleyen kenevir çeşitlerinin kokularıyla karşılaştırılamaz. Narenciye koku fırtınası ile biraz çam fıstığı ve sandal ağacı kokularının birleşmesini, nazik kannabisi seven her kes takdir edecektir. Auto Kronos feminized’in kokusu, tarif edilemez ve benzersiz bir tat bırakıyor.

Auto Kronos feminized kullanımından sonra kalan büyüleyici ve uzun süre devam eden etki, çok hızlı bir şekilde ruhun tüm tellerini oynatarak, onu sevinç ve mutluluk ile doldurur, sonra ise bilinci yavaşça gevşeme ve huzur dalgasına dönüştürür. Böylece, Dünyanın küresel planları hakkında düşünmeye fırsat ortaya çıkar.

Auto Kronos feminized, arkadaşlarla dinlenirken dostane, neşeli ve rahat bir atmosferi yaratmaya, ayrıca samimi sohbetlerde bilinci doğru yola çevirmeye yardım edecektir.

Auto Kronos feminized kullanıldıktan sonra ilk bir saat içerisinde, çok şiddetli Sativa genlerinin belirtileri ortaya çıkması izlenir. “Burada ve hemen şimdi” hareket etme isteği, kendini her taraftan, çok canlı bir şekilde belli edecektir.

Zor ve gergin çalışma sürecinde ya da zor fiziki çalışmalar esnasında Auto Kronos feminized kullanılması etkisinden, konulan tüm vazifeler “pek iyi”ye yapıldıktan sonra ise İndika etkisi zamanının gelmesini tamamen yaşanması önerilir. Böyle anlarda, vücudun tamamındaki gergin bölgelerin gevşemesi ve bu yerlerden enerji akışlarının dolaşması izlenebilir. Süreçleri en iyi şekilde hissetmek ve maksimum zevk almak için en iyisi, sevdiğiniz yatağın üzerinde ya da açık havada bir battaniyeye örtülerek uzanmaktır.

Auto Kronos feminized, tıp amaçlarında geniş kapsamda kullanılmaktadır. Uzmanlar, Auto Kronos feminized, tedavi amaçlı, başlangıç gelişim aşamalarında artrit tedavisi için, ayrıca akut ağrı, kas kramplarını, spazmları kaldırmak için ve iştah açıcı madde olarak kullanılmaktadır.

 • Çiçeklenme dönemi:
  70-80 gün
 • Yükseklik:
  Orta
 • Hasat:
  Bir çalıdan 80-100 g., 400-500 g./m2
 • Genotip:
  Daha çok Sativa
 • ТГК:
  Yüksek
 • КДБ:
  Orta
 • Tip:
  Otomatik çiçeklenen
 • Cinsiyet:
  Feminize edilmiş
 • Hasat toplama zamanı:
  Dikime bağlı olarak
 • Aroma:
  Sedir ve sandal ağacı koku karışımlı narenciye
 • Tat:
  Narenciye
 • Etki:
  Relaks ve huzur dalgasına dönüşen sevinç ve mutluluk duyguları
 • Özellik:
  Kullanıldığı andan itibaren ilk bir saat içerisinde, çok güçlü sativa genlerinin belirtileri izlenmektedir.
 • Для новичков:
  Yes
 • Медецинский:
  Yes
Yorum ekle
 • Kvitochek

  Через 2 дня приехала коробочка) Все супер, только сортов делайте побольше, и будем всем много дымного счастья. Семки одна к одной, отправляют быстро.

 • K_ASTRO

  Заказывал у чуваков в первый раз ГИПЕРИОН!! На солнышке в кокосе с вермикулитомпрет как пальма в Африке.. что порадовало, так это время отправки! Оплатил в обед, в 6 вечера уже ехал с Новой почтой грузовичок))

 • Chereztravu

  Надзвичайно вдячен магазину за вчасне відправлення. Хлопці знають свою роботу на 100%, все добре пояснили з Новою поштою. Отримав відправлення через 3 дні, насіння поки не пророщував, але запаковано все дуже добре. За обслуговування 5+.

 • Jan1525

  Думал, мало беру, в следующий раз больше заказать. Все круто, семена рабочие, всхожесть порадовала с первого раза! Старайтесь, буду брать еще! Привет с Кубани)

 • Norveg is Norvegii

  Бонусы крутые и пацаны реально быстро работают!! Немного пришлось поволноваться в очереди на Новой почте) Семок в упаковке не видно вообще, кто не в теме, не поймет. Семки все целые. Ждем с другом бесплатных семок под репорт на осень)

Нужен новый