Auto Magik Fem

Buy Auto Magik Fem

Hâlihazırda vardır
€14.97 €10.97
Miktar:
- +

Bu kannabis, asla özenli bakımı ve özel dikkati talep etmez. Ona, “yalnız yaşayan” bitki denebilir. Kaliteli toprağın ve arada sırada sulamanın olduğu bir alan temin edilince, Auto Magik fem, kesin olarak “öldürücü” etkili olacak, maksimum sonuç verecektir.

Büyümekte olan bitkinin oluşması için gerekli 9-10 haftalık süre geçince, yetiştirici, göz kamaştırıcı reçineli kozalardan oluşan iyi bir hasatı kolayca elde edecektir. Auto Magik fem kannabis çeşidi, daha çok açık hava şartlarında yetiştirilmek için çıkarılmıştır.

Bitkinin üzerinde uyumlu ve orantılı bir şekilde yapraklar yerleşmekte, yetiştirilme esnasında iddialı olmaması ise, onu benzersiz ve her bir yetiştirici tarafından istenen bir çeşit yapmaktadır. “Magik”nın avantajlarının arasına verimliliği de dahil edilebilir. Açık hava şartlarında bir metre kareden 500 grama kadar parlak kozalar elde edilebilir, kapalı alanda yetiştirince ise bir çalıdan 120 grama kadar hasat alınabilir.

Bilgi için! Uzun yıllardır Auto Magik fem, kannabis tohumlarından en çok talep edilen ve en çok satın alınan bir çeşittir.

“Magik” gibi indika ve sativa hibriti, iklim şartlarının hızlı bir şekilde değişmesine tepki vermeyerek ve yeni başlayan kenevir yetiştiricisine birçok hatayı affederek, boy olarak 120 santime kadar yetişir.

Onun iddiasızlığını, yüksek verimliliğini ve fevkalade etkisini göz önüne alarak, her bir kenevir yetiştiricisi en azından bir kez onu yetiştirmeli diye düşünüyoruz.

Çeşidin otomatik çiçekleme özellikleri, bitkinin vejetasyon dönemini neredeyse tamamen atladığını ve hemen çiçekleme aşamasına geçtiğinin anlamına gelmektedir. Sunduğumuz tohumlar, tamamen feminize edilmiştir, dolayısıyla yetiştiricinin “dişi-erkek” şansını kovalamasına ihtiyacı kalmayacaktır. Her bir tohumdan, birer yaygın kadın bitkisi yetişecektir.

Jeneoloji

Geçen yüzyılın sonunda, daha doğrusu 70’li yılların başlarında, Afganistan’ın topraklarında ilk kez Auto Magik fem çeşidi ortaya çıkmıştır. Daha sonra, 80’li yıllara yakın, Hollanda’ya getirilip, yerli seleksiyon uzmanları tarafından geliştirildi, benzersiz bir çeşit yapıldı.

Hollanda’lı seleksiyon uzmanlarının sayesinde, yeryüzündeki her bir kenevir yetiştiricisi, özelliklerine göre vergimli ve boy olarak oldukça uzun kannabisini yetiştirebilir. Auto Magik fem hibriti, açık hava şartlarında yetiştirilmek için mükemmel gen kombinasyonuna sahiptir, genlerinin %20’sinde sativa, %80’sinde de indika yer almaktadır.

Bilgi için! Magik’ın genetic bazında, tohum bankalarının çoğu, yeni dayanıklı kannabis çeşitlerini çıkarıyorlar.

Yetiştirmenin özellikleri

Auto Magik fem kannabis çeşidi, hem açık hava şartlarında, hem de ev şartlarında yetiştirilmeye çok uygundur. Fakat uzmanların fikrine göre, Magik çeşidi açık hava şartlarında potansiyelini daha iyi gösterir.

Kenevir çalısı, yükseklikte 80 ile 110 santim yetişir, çiçeklemesi ise 9-10 haftada devresini tamamlar. Çok sağlam bağışıklığa sahip Auto Magik fem, küf ve her türlü diğer mantar hastalıklardan korkmaz.

Auto Magik fem, çiçekleme döneminde çok güçlü ve çok keskin amonyak kokusunu yayar. 3.-4. haftalarin sonuna yakın, kimyasal kokusu azalır ve daha “soylu”, çam ormanı ve sedir ağacı kokusunu benzeten bir kokuya dönüşür.

Çeşit, aşırıcılığa ve çeşitli “antreman”lara iyi dayanıyor, fakat o da ölçülü bir miktarda. Kozalar, esas olarak merkez gövdede oluşur, dolayısıyla “yeşillik ekranı” tekniği, ancak bitkinin erken gelişim aşamasında budama yapıldıktan sonra uygulanabilir.

Bilgi için! Otomatik çiçekleyen kannabis çeşitlerinde vejetatif büyüme aşaması olmadığı için, onların klonlamaya müsait olmadıklarını unutmamak lazım.

Evde yetiştirme

Kannabisin yetiştirilmesi için bir kap seçerken, yüksek kaliteli Auto Magik fem tohumlarına gelişmiş kök sistemi has olduğunu göz önünde bulundurmak lazım. İyi büyüme ve yetişme için, saksının kapasitesi 5 ile 10 litre arasında olmalı. Kenevirin verilmiliği, onun köklerinin kendini ne kadar rahat ve bol hissettiklerine bağlıdır. Dolayısıyla saksı ne kadar büyükse, kozalar da o kadar büyük ve ağır olacaklardır.

Auto Magik fem, ışığı çok sever. Kannabise minimum 150-200 vatlık enerji tasarruflu lambayla ışıklandırmayı sağlanınca, bitki çok sayıda trikom verir. Kenevir yetiştiricisi yüksek basınclı lambaları kullanırsa (150 vatlık ve daha güçlü yüksek basınçlı sodyum ark lambaları), büyümekte olan bitki, kendisine fevkalade hasat verecektir.

Bilgi için! Magik daha çok sıcak havayı tercih eder, dolayısıyla bu kannabis boksta yetiştirilirken, otomatik çiçekleyen çeşitler için alışılmış ortam sıcaklığını 1,5-2 dereceye yükseltmek gerekir.

Auto Magik fem’i hidroponikte yetiştiriseniz, şaşırtıcı ve fevkalade bir sonuç elde edeceksiniz.

Auto Magik fem’in yetiştirileceği toprağın pH seviyesi 6-6,5 arasında olmalı. Kannabis, yüksek asitli toprağa negatif tepki verir, dolayısıyla pH seviyesini sürekli takip etmek lazım.

Kenevirin kök sistemi, hücrsel ve “kabarık” toprak yapısında iyi gelişir. En yüksek verimliliği elde etmek için, besin maddeye vermikülit yada Hindistan cevizi lifini katmak lazım.

Auto Magik fem’i verimli toprakta yetiştirirken, gübre hayatının 40-45. günlerinden sonra verilebilir. Bu zamana kadar bitki bol bol çiçek filizleri ile kaplanmaya başlar ve ilave mikro elementleri, ağır kozaları oluşturmaya yardım eder.

Bilgi için! Auto Magik fem, ekimden 70 gün sonra hasatın toplanmasına hazır olacaktır. Hasatı toplamaya başlamadan önce bitkiyi 4-7 gün devamında tamamen karanlık bir yerde bekletilmesi önerilir. Bu süre içerisinde kozalar tamamen pişecek, trikomaları ise kehribar rengini alırlar.

Dışarıda yetiştirme

Auto Magik fem’i açık hava şartlarında yetiştirdiğinizde, o, kapalı alanlarda yetiştirilmek için çıkarılmış olsa da yetiştiriciyi “Parlak” kozalar hasatı ile sevindirecektir.

Auto Magik fem için açık havada bir alan ararken, güneş ışığının bitkiye en fazla erişebileceği yeri seçmek lazım. Böyle bir yer seçilirse, çalının gelişimi çok hızlı olacaktır, çiçekleme döneminde ise Magik genetik potansiyelini tamamen kullanabilecektir.

Auto Magik fem için açılan çukur, en az 7 litre kapasiteli olmalı, mükemmel yapmak istiyorsanız ise, çukur 10-15 litre kapasiteli olacak. Bol ve düzenli sulama, yaklaşık 150 sm boyda ve üstü tamamen kristalciklerle kaplı sağlam merkez gövdenin oluşmasını garanti edecektir.

Bilgi için! Kenevir yetiştiricisi, haftada 1-2 kez zamanında sulamayı sağlayıp sağlayamayacağını bilmiyorsa, kannabisin beslenme ihtiyaçlarını kısıtlamadan sulama sıklığını eksiltme çözümü vardır. Fide dikilirken, toprağa perlit, vermikülit ve hidrojel katılır. Bu malzemeler, suyu çok iyi çekip, daha sonra nemi Auto Magik fem’in kök sistemine vererek, böylece kenevir hasadının eksilmesine müsaade etmiyorlar.

Auto Magik fem’i gübrelemeye acele etmeyiniz. Organik esaslı besin malzemelerinin, kannabisin çimlenmesinden 45 gün sonra verilmesi tercih edilir. At gübresinin esasında yapılan “çay” çok iyi bir besleme çeşidi olacaktır.

Auto Magik fem’in hava şartlarının değişikliklerine dayanıklığı, orta enlem bölgelerinde yaşayan kenevir yetiştiricilerine, fideyi artık Mayıs’ın başında dikmeyi müsaade etmektedir.

Bilgi için! İyi düşünerek kenevir yetiştiricisi, bir mevsimde iki kez hasat toplayabilir.

Tat özellikleri ve etki

Auto Magik fem, Yeryüzü’nün tamamındaki kannabis sevenlerinin arasında popülerliğini İndika’ya has kokularının sayesinde kazanmıştır. Narenciye ekşisi ve çok nazik tatlımsı lezzet, tüm ihtişamıyla kendini tezahür etmektedir. Kannabis ateşle kavuştuğu anda: çilek, çam-sedir tatları ortaya çıkar, dumanın koyuluğu ise hevesli estetleri ve “seçkin kozalara” değer verenleri bile hayran bırakır.

Hayal etmeyi ve dinlenmeyi, derin meditasyonlara dalmayı sevenler, ilk çekimden sayılı saniyeler içerisinde vücudun tamamında dalgalarla yayılan Auto Magik fem’in sedative etkisini takdir edeceklerdir.

Magik, fikir kaosunu düzene koyar ve merak ettiğiniz konuyu kafanızın içinde mantıklı bir şekilde açıklayarak cevabını vermeye yardım eder.

Auto Magik fem’in kullanılması, çok güçlü ve gayet istikrarlı etkiyi verir, depresyonun üstesinden gelmeye ve streslerin tüm sonuçlarını gidermeye yardım edecektir.

Tıp amaçlarında, Auto Magik fem, uykusuzluk giderici malzeme olarak ve ağrı kesici olarak kullanılır. Glokom ve epilepsi, multipl skleroz ile başetmeye yardım eder, ayrıca astm ataklarının sayısını azaltır.

 • Çiçeklenme dönemi:
  70 gün
 • Yükseklik:
  Orta
 • Hasat:
  Bir çalıdan 80-120 g., 400-500 g./m2
 • Genotip:
  Daha çok İndika
 • ТГК:
  Yüksek
 • КДБ:
  Orta
 • Tip:
  Otomatik çiçeklenen
 • Cinsiyet:
  Feminize edilmiş
 • Hasat toplama zamanı:
  Dikime bağlı olarak
 • Aroma:
  Narenciye ekşiliği ve nazik bir tatlılık
 • Tat:
  Çilek, çam-sedir tatlarının katkıları
 • Etki:
  Hayal etmek ve rahatlamak, ayrıca derin bir meditasyona dalmak
 • Özellik:
  Çok güçlü ve gayet uzun süren etkiyi verir, depresyonla başetmeye ve streslerin tüm sonuçlarını yok etmeye yardım edecektir
 • Для новичков:
  Yes
 • Медецинский:
  Yes
Yorum ekle
 • Kvitochek

  Через 2 дня приехала коробочка) Все супер, только сортов делайте побольше, и будем всем много дымного счастья. Семки одна к одной, отправляют быстро.

 • K_ASTRO

  Заказывал у чуваков в первый раз ГИПЕРИОН!! На солнышке в кокосе с вермикулитомпрет как пальма в Африке.. что порадовало, так это время отправки! Оплатил в обед, в 6 вечера уже ехал с Новой почтой грузовичок))

 • Chereztravu

  Надзвичайно вдячен магазину за вчасне відправлення. Хлопці знають свою роботу на 100%, все добре пояснили з Новою поштою. Отримав відправлення через 3 дні, насіння поки не пророщував, але запаковано все дуже добре. За обслуговування 5+.

 • Jan1525

  Думал, мало беру, в следующий раз больше заказать. Все круто, семена рабочие, всхожесть порадовала с первого раза! Старайтесь, буду брать еще! Привет с Кубани)

 • Norveg is Norvegii

  Бонусы крутые и пацаны реально быстро работают!! Немного пришлось поволноваться в очереди на Новой почте) Семок в упаковке не видно вообще, кто не в теме, не поймет. Семки все целые. Ждем с другом бесплатных семок под репорт на осень)

Нужен новый