Auto Namor fem

Buy Auto Namor fem

Hâlihazırda vardır
€14.97
Miktar:
- +

Auto Namor Fem – akıl almaz derecede büyük ve otomatik çiçeklenenler için rekor kırıcı derecede verimli, geliştirilmiş melez. Kannabis dünyasında, Auto Namor Fem ile rekabet yapabilecek sadece birkaç çeşit vardır. Bu soy, güzelliğiyle ve birçok “tüy” ile kaplı yeşil çiçek filizleri ile hayran bırakmaktadır.

Auto Namor Fem tohumlarını üretenler, hızlı hava sıcaklığının değişikliğinden korkmayan, inanılmaz derecede dayanıklı bir hibrid çıkarmayı becerdiler.

Auto Namor Fem kenevir tohumlarından, çok hızlı bir şekilde, büyük merkez gövdesi olmayan, fakat geniş yayılan, uzun yan dallarının üzerinde ağır çiçek filizlerini oluşturan bir çalı büyür. Bitkinin boyu, çok seyrek durumlarda yükseklikte 100 santimi geçer, bu özelliğinin sayesinde “gizli yetiştiricilik” için çok iyi bir çeşit sayılır.

Domine eden İndika, bitkiye çok sert ve ağır, hatta çiçeklenme döneminin sonunda dalları ta yere kadar eğen kozaları oluşturmaya imkan vermektedir. Auto Namor Fem, çok reçine yapan bir çeşittir, çiçekleme esnasında neredeyse hiç koku vermez, bunun sayesinde yetiştiriciler “koku gidericilerin” kullanılması konusunda tasarruf yapmayı müsaade edecektir, yetiştirildiği boksun havalandırma cihazına çok güçlü kömür filtresini takmaya da gerek kalmayacaktır.

Auto Namor Fem ’in otomatik çiçeklenme özellikleri, bu kannabisin vejetatif büyüme aşamasını neredeyse tamamen atlayıp, tohumun ekiminden sonra 85-90 gün içerisinde çiçeklenmesini tamamladığının anlamında gelmektedir. Kozalar o kadar kolay yetişir ki, asla tecrübesi olmayan birisi bile onları yetiştirebilir. Bu çeşit, yeni başlayanlar ve “tenbeller” tarafından yetiştirilme için çok uygundur.

Auto Namor Fem, “yeşillik ekranı” tekniği için resmen yaratılmış gibidir. O, denemelere ve büyüme kontrolü amaçlı manüpulasyonlarına çok iyi dayanabiliyor. Yeterince iyi bakımda, bir metre kareden 450-600 kuru ve parlak koza hasatı toplanabilir. Dışarıda yetiştirme şartlarındaysa bu bitki, özenli yetiştiricisine 150-250 gram hazır hasat verebiliyor. %18-20 istikrarlı THK oranı – otomatik çiçekleyen kenevir çeşidi için harika bir rakamdır.

Jeneoloji

Auto Namor Fem’in genlerinde, efsanevi “Skanka”nın ve dayanıklı “Afganlı”nın, ayrıca “Kuzey Işıkları”nın izleri vardır. Hibridin çıkarılması için birkaç sene uğraşıldı, ancak çeşidin çıkarıcıları, nihayetinde istediklerini elde edebildiler ve artık yeryüzündeki herhangi bir yetiştirici, genlerindeki ailelerin tüm olumlu niteliklerini kaybetmemiş bir de ağırlığı elde edebilmiş hibridini yetiştirebilmektedir.

Çeşidin tarihi kökleri, bizi Amerika Birleşik Devletleri’ne getiriyor. İşte “demokrati”nin arazilerinde ilk kez Namor Fem ortaya çıkmıştır. Çeşidin sonraki seyahatleri, onu Hollanda’lı yetiştiricilerin eline getirdi. Burada kannabis mükemmel olacak şekle geliştirilmiştir.

Auto Namor Fem’in esasında, %85 çok güçlü İndika’nın ve %25 seçkin Sativa vardır. Böyle bir karışım, kullanıcıya “high” kanatlarıyla en uzak yıldızlara kadar uçarak, Morfeus’un diyarına, kendisini huzurun ve harmoninin beklediği yere bir kuştüyü gibi yavaşça inmeye imkan vermektedir.

Yetiştirmenin özellikleri

Auto Namor Fem, aynı şekilde açık toprakta ve kapalı mekanlarda sıkıntısız yetişebiliyor. Bu çeşit, hidroponik sisteminde ve seralarda yüksek verimlilik göstermiştir. Halhazırda olan tüm otomatik çiçeklenen kannabis çeşitlerinin arasında seçim yapılacaksa, yeni başlayana Auto Namor Fem tam uygundur, deneyimli yetiştiriciye ise kalan, sadece çalının çok hızlı gelişimini gözleyerek bol hasatları toplamaktır.

Auto Namor Fem’in taşta yetişen “Afganlı”dan ve efsanevi “Skank”tan kalan bağışıklık sistemi, bitkiye nem ve hava sıcaklığının değişikliklerini göz ardı etmeye müsaade etmektedir. O, küfe ve çeşitli zararlı böceklere dayanıklıdır.

Auto Namor Fem, sadece hava durumuna iddiasız değil, çeşitli toprak tiplerinde yetiştirilmekte de harika sonuçlar vermiştir. Böyle istikrarlılık, sadece yeni başlayanı değil, tecrübeli yetiştiriciyi de hayran bırakır. Auto Namor Fem, kannabisin tüm çeşitleri olduğu gibi bol ışığı sever, dolayısıyla açık havada yetiştiricilik yapan yeni başlayana tek öneri, ışığı bol olan yeri seçmektir. Açık alanda güneşin doğuşu batışı zamanına kadar ışığı görmesi tercih edilir, ancak ışığın yetersizliği bile Auto Namor Fem’in yetişmesini durduramaz.

Auto Namor Fem’i çiçekleme döneminde gübrelerle beslemeye başlarsanız, hasat döneminde dallar, sert ve ağır kozalardan neredeyse kırılacakmış gibi görüneceklerdir. Dalların kırılmasını müsaade etmemek için onların ya bağlanması ya da altlarına yeterli miktarda dayanakların sağlanması gerekir.

Auto Namor Fem’in yüksek verimliliğini göz önüne alarak, bu bitkinin kök sisteminin çok büyük olduğunu tahmin etmek mümkündür, dolayısıyla büyük saksıları almamakla tasarruf etmeye değmez.

Bilgi için! Kannabis, karbon diyoksiti çok hızlı hazmedip, oksijene dönüştürür, dolayısıyla çoğu yetiştiriciler, yetiştirme bokslarına devamlı olarak CO2 sızdıran hapları yerleştirirler. Böyle bir stimulanı kullanarak kannabisin verimliliğini yükseltmek mümkündür.

Evde yetiştirme

Zamandan tasarruf etmek ve Auto Namor Fem tohumlarının filizlenmenin oranını yüksek olmasını sağlamak için, tohumlar önce 12 saat devamında bir bardak suyun içinde bekletilir. Bu, tohumların yeterli miktarda su çekerek kabarmalarına yardım eder. Böyle bir manipülasyondan sonra “cevizler”, iki nemli diskin arasına konularak plastik konteynere ya da naylon poşete koyulur. 1-3 gün sonra tohumların tamamı çimlenip, köklerini gösterirler.

Bilgi için! Yeni başlayanların dikkatli olup, açılmış tohumları ele almamaları gerekiyor. Kökler çok hassastır ve bitki daha toprağa ekilmeden yok olabilir. Bu tür manipülasyonlar için sade bir cımbızı kullanmak lazım.

Auto Namor Fem – otomatik çiçekleyen kannabis çeşitleri arasında bir devdir ve onun kök sistemi, sıradan çeşitlerinkinden daha fazla yer talep eder. 8-15 litrelik saksı işe yarar. Yetiştirici maksimum hasatı almak istiyorsa, 20 litrelik bir kap gerekir.

Toprak, özel mağazada satın alınabilir yada “kimyacılık” oynayarak kendi eliyle yapılabilir. Kapalı alanlarda yetiştiricilik uzmanları, 10 litrelik saksının içinde 5 litre satın alınmış ya da ısırgan otunun bol yetiştiği yerden alınan toprakla 3 litre vermikülit ve 2 litre humus karıştırmayı öneriyorlar. Yetiştiricide dolomit kireci yada ingiliz tuzu varsa, malzemelerin her birinden ½’şar bardak toprağa katılması, onu daha verimli yapacaktır.

Toprağa katılan tüm malzemeler iyice karıştırıldıktan sonra, toprak sulanır ve birkaç gün bekletilir. 2-3 gün sonra toprak, içine çimlenmiş Auto Namor Fem tohumun ekilmesine hazır olacaktır.

Çok önemli! Kannabisin yetiştirileceği kabın dibinde, mutlaka birkaç delik açınız, aksi takdirde saksının dibinde nem toplanacak ve kök sistemi çürüyebilir.

Yetiştirici, toprağın asit oranına dikkat etmeli ve PH’ın 6,5 değerini aşmasını müsaade etmemelidir. Satılan toprağın PH’ı uygunsa, kendi elinizle yeni hazırladığınız toprak sürprizler yapabilir. Sıkıntıya rastlamamak için yetiştirici, saksıya PH-metreyi yerleştirilmeli.

Mağazadan (satın) alınan toprağın kendine özgü avantajları vardır, çünkü onun içinde yeterli miktarda, Auto Namor Fem bitkisinin hayat döngüsünün sonuna kadar yetecek miktarda besleyici mikro elementler vardır.

Bilgi için! Satın alınan toprakta en uygun azot/fosfor/potasyum oranları 20:20:20 olacaktır.

Auto Namor Fem farklı ışıklandırmada çok iyi yetişir. Onun yetiştirilmesi için yüksek basınçlı sodyum lambaları (150 ile 600 vat arası), enerji tasarruflu lambalar (100 ile 250 vat arası) uygundurlar. LED ışıklandırmasında da elde edilebilir sonuçlar fena değildirler.

İlginçtir! İki-üç adet 35 vatlık enerji tasarruflu lamba ile otomatik çiçeklenen kannabis çeşitlerini yetiştirmekte büyük sonuçlar elde edebilen yetiştiriciler de vardı.

Auto Namor Fem, dayanıklı bir hibrittir ve yeni başlayan yetiştiricilere su taşmasından kaynaklı hataları affeder, ancak su yetersizliği, yavrunuzun hoşuna gitmeyecektir. Toprak kurudukça bitkinin sulanması lazım. Ortalama olarak, 10 litrelik saksıda ve 150 vatlık ışıklandırma kullanılarak yetiştirdiğinizde, günde 1 kez sulamanız gerekecektir.

Auto Namor Fem’in gübrelemesine, tohum halinden 40 gün geçtikten sonra başlanabilir. Daha erken gübreleme, daha fazla Hindistan cevizi lifinin olduğu toprakta yetiştirildiğinde ve besleyici maddeler olmadığında başlanabilir.

Otomatik çiçeklenenlerin devil Auto Namor Fem için, granüle edilen at guanosu ile sudan hazırladığınız “çay”, harika bir gübre olacaktır. Daha bir güçlü “organik”ten, yarasa gübresini belirlemek gerekir. Böyle bir gübre, kannabisin yetişmesi ve çiçeklenmesi için gerekli tüm özelliklere sahiptir ve yetiştiriciye hakiki tıp amaçlı marihuana hasadını elde etmeye yardım edecektir.

Bilgi için! Guano – doğal yollarla çürümüş deniz kuşlarının ya da yarasa dışkılarıdır. %9’a kadar azot (amonyak) ve yaklaşık %14 fosfor içerir. Azot, kannabisin hızlı yetişmesi ve yeşil kütlenin oluşumu için gereklidir, fosfor ise bitkiye birçok çiçek filizini oluşturmaya ve koza kütlesini oluşturmaya yardım eder. Guanoyu satın almak zor değildir. O, gayet uygun fiyatlarla internet mağazalarında satılmaktadır.

Yeterli bakımda, Auto Namor Fem 85. gününde hasat vermeye hazır olacaktır. Yetiştiricilerin çoğu, hasatı toplamaya başlamadan önce, bitkiyi 4-7 gün karanlık bir yerde tutmayı öneriyorlar.

Bir gerçek! Kannabis tamamen, kök sistemiyle birlikte kurutulursa, kozaları yumuşak olacak, lezzet buketi ise tam olarak açılacaktır. Bitki kurutulduktan sonra kozaların buz dolabında “tedavi edilmesi şarttır.

Dışarıda yetiştirme

Mayıs’ın başında-ortasında, Auto Namor Fem’in önceden yetiştirilmiş fidesi dikilir. Bu çeşidin büyük bir hasat vermesi, feminize edilmiş çeşitlerin çok iyi bir alternatifi olarak kullanılmasına yol açmaktadır. Girişken yetiştirici, ilk tohumlardan yetiştirdiği fideleri Mayıs’ta, ikinci sıra fideyi ise Haziran’ın sonunda dikerse, Auto Namor Fem’ten bir sezonda iki kez hasat elde edebilecektir.

Bilgi için! Yetiştiriciye kannabis fidelerini dışarıda dikme zamanını belirlemeye yardım eden ortam sıcaklığının dönüm noktası vardır. Gece, hava sıcaklığı 7-10 dereceden düşük olmamalı.

Auto Namor Fem, yetiştirme şartları için iddialı değildir ve farklı farklı toprak çeşitlerinde iyi sonuç gösterir. Kenevir yetiştiricisi maksimum hasat toplamaya planlıyorsa, 3 kısım turba yada Hindistan cevizi lifi ile bir kısım humus ve 1 kısım iri perlit veya vermikülit karıştırarak, kendi eliyle toprağı hazırlamak en iyisi olur.

Yetiştirici mağazadan satın alınan toprakları kullanmayı tercih ediyorsa, perlit veya vermiküliti katmakta fayda vardır. Bu, toprağa “kabarıklık” verir ve Auto Namor Fem kök sisteminin engelsiz yetişmesine imkân sağlayacaktır.

Auto Namor Fem’in dışarıda gübrelenmesi, içeride olduğu gibi – bitkinin hayatının 40. günü itibariyle yapılır. Böyle bir önerinin sebebi şudur ki 40. −45. günlerden itibaren otomatik çiçekleyen çeşitler bol bol çiçek filizleriyle kaplanmaya başlarlar ve besleyici maddelerin verilmesi, çiçeklemeyi ve koza kütlesinin oluşturulmasını teşvik edecektir.

Bitkinin sulanması, düzenli olarak, yağmurdan sonra bile yapılmalıdır. Halbuki 4-6 saat devamında yağan sağanak yapış, toprağı sadece 15-20 santim derinliğine kadar suya doyurur, Auto Namor Fem kannabisinin kök sistemi ise 40 santime kadar derinliğe inebilir.

Yetiştirici için çok iyi yardımcı, hidrojeldir. Saksının ya da çukurun ortasına yerleştirilince o, büyük miktarda nem emer ve kuraklık zamanında bu nemi kannabisin köklerine iletir.

Yetiştirici, Auto Namor Fem’e biraz dikkat ve özen ayırırsa, 80-90 gün sonra artık 250 gram hazır, reçineye doymuş koza alabilecektir.

Çiçekleme zamanında Auto Namor Fem pek fazla koku yaymaz, bu özelliği, onu “gizli” yetiştiricilik için çok cazip yapar.

Tat özellikleri ve etki

Auto Namor Fem’in yumuşak ama aynı zamanda unutulmaz bir kokusu vardır. Kozayı burnunuza yaklaştırırsanız, misk kokularını almış narenciye buketini sezebilirsiniz, bol çıkan duman ise ağzınızda üzüm çekirdeklerinden kalan tadını net olarak vermektedir.

Auto Namor Fem kullanımından sonra, kullananı bir coşku dalgasıyla ta göklere kadar kaldıran, baş döndürücü “uçuş” geliyor. Belirli bir süre geçtikten sonra, yavaşça bir iniş geliyor, vücut sertleşir, fikirler sakinleşir.

Bu çeşit, arkadaşlarla sohbet yada keyifli meditasyon için uygundur. Auto Namor Fem, zor bir günün yorgunluğunu atıp, sıcak büyülere esir kalarak tatlı tatlı uyumak için kullanılır.

Önceki nesillerden alınan genetik köklerinin güçlü karışımı, Auto Namor Fem’e tıpta kıllanılabilir nitelikleri vermiştir. Bu çeşit, uyku bozuklukları olan hastalara, ayrıca kas spazmlarını ve baş ağrılarını gidermek için yazılır.

Auto Namor Fem’in etkisi, en fazla 2-2,5 saat sürer.

Yetiştirici, kaprisli olmayan ve yüksek verimli, yüksek THK oranlı kannabis çeşidini yetiştirmek istiyorsa, Auto Namor Fem tam uygun çeşittir.

 • Çiçeklenme dönemi:
  85-90 gün
 • Yükseklik:
  Orta
 • Hasat:
  Bir çalıdan 100-250 g., 450-600 g./m2
 • Genotip:
  Daha çok İndika
 • ТГК:
  Yüksek
 • КДБ:
  Orta
 • Tip:
  Otomatik çiçeklenen
 • Hasat toplama zamanı:
  Dikime bağlı olarak
 • Aroma:
  Miskletatlandırılmış, yumuşak narenciye buketi
 • Tat:
  Kullanıldıktan sonra, ağızda üzüm çekirdeği tadını bırakır
 • Etki:
  Baş döndürücü “uçuş”, bir süre sonra yavaşça iniş gelir, kaslar katılaşır, fikirler ise sakinleşir
 • Özellik:
  Etkileyici THK göstergeleri olan, kaprisli olmayan ve yüksek verimli kannabis çeşidi
 • Для новичков:
  Yes
 • Медецинский:
  Yes
Yorum ekle
 • Kvitochek

  Через 2 дня приехала коробочка) Все супер, только сортов делайте побольше, и будем всем много дымного счастья. Семки одна к одной, отправляют быстро.

 • K_ASTRO

  Заказывал у чуваков в первый раз ГИПЕРИОН!! На солнышке в кокосе с вермикулитомпрет как пальма в Африке.. что порадовало, так это время отправки! Оплатил в обед, в 6 вечера уже ехал с Новой почтой грузовичок))

 • Chereztravu

  Надзвичайно вдячен магазину за вчасне відправлення. Хлопці знають свою роботу на 100%, все добре пояснили з Новою поштою. Отримав відправлення через 3 дні, насіння поки не пророщував, але запаковано все дуже добре. За обслуговування 5+.

 • Jan1525

  Думал, мало беру, в следующий раз больше заказать. Все круто, семена рабочие, всхожесть порадовала с первого раза! Старайтесь, буду брать еще! Привет с Кубани)

 • Norveg is Norvegii

  Бонусы крутые и пацаны реально быстро работают!! Немного пришлось поволноваться в очереди на Новой почте) Семок в упаковке не видно вообще, кто не в теме, не поймет. Семки все целые. Ждем с другом бесплатных семок под репорт на осень)

Нужен новый