Auto Psylocke Fem

Buy Auto Psylocke Fem

Hâlihazırda vardır
€14.97
Miktar:
- +

Auto Psylocke Fem – dünya kenevir tohumları piyasasının genelinde en çok satılan çeşittir. “Psylocke”ni yetiştirdiğinde yetiştirici, reçineli şık kozaların seyrek rastlanan, zengin yabanmersini tadını çıkarabilecektir.

Feminize edilmiş otomatik çiçeklenen Psylocke çeşidi, kapalı şartlarda ve açık havada çok iyi yetiştir. Auto Psylocke Fem tohumlarını satın alınca kenevir yetiştiricisi, elde edeceği hasat için rahat olabilir, çünkü çeşit iddiasız ve bakımda kolaydır, sonuç ise her zaman yüksektir.

Psylocke’nin kök sistemi, gayet iyi gelişmiştir ve minimum 12 litrelik, büyük kapasiteli bir kap talep eder. Saksının kapasitesini ihmal etmemek lazım, bitkinin kökleri kendilerini ne kadar serbest hissederlerse, işin tamamının sonucu da o kadar bereketli olacaktır.

Auto Psylocke Fem, en üniversal çeşittir ve bunun bir dizi ispatları vardır:

 • Auto Psylocke Fem hasadı, sadece 10 hafta sonra toplanır, açık havada yetiştirildiğinde ise süre, fark edilir bir şekilde azalır.
 • Astropikal iklimde yaşayan yetiştirici, bir mevsimde Auto Psylocke Fem’i 2 ve hatta 3 dalga yetiştirebilir. “Psylocke” kuzey enlemlerde yetiştirildiği takdirde, ürün artık yaz mevsiminin ortasında hazır olacaktır.
 • Boyu 30 ile 100 santim arasında olan Auto Psylocke Fem çalısının küçük olması, harika, güneşli, yabancı insanlar tarafından zor bulunabilir bir alanı kolay bir şekilde bulmayı yardım eder.

Yetiştiği sürece Auto Psylocke Fem, yapraklarının rengini değiştirir. En başta, Psylocke çalısı, daha çok mavi renklidir, sonra, çiçeklenme dönemine yakın zamanda ise doygun mavi-mor renk tonunu alır. Böyle renk, artık kenevir yetiştiricisini Auto Psylocke Fem kullanma etkisinin çok güçlü olacağına dair uyarıyor. Ürünün içindeki THK oranı, fevkalade %20-22 değere çıkar.

Jeneoloji

Yeni çeşitleri çıkaran uzmanların, otomatik çiçeklenen Lowryder ve klasik Psylocke gibi iki başarılı çeşidi çiftleştirme fikirlerinin yerine getirilmesinin neticesinde, Auto Psylocke fem şeklindeki bir sıra dışı ve benzersiz çeşit elde edilmiştir. Elde edilen çeşidi, atalarından sadece en iyi nitelikleri almıştır.

Çiftleştirme sürecinde, Auto Psylocke fem’in genetik temelinin esaslı kısmını, klasik “Psylocke” almıştır, bu, yaprakların mavi-mor renge doymuş olmasında, kozaların zengin yabanmersini tadında ve çarpıcı etkisinde yansıtılmıştır.

Auto Psylocke fem’in yetiştirilmekte kolaylığı, kenevir yetiştiricilerini çeşidin tohumlarına ilgilerini çeker. Kenevir yetiştiricilerinin tecrübelerine dayanarak, Auto Psylocke fem’in fazla çaba talep etmeyen fakat her zaman harika hasat veren kannabis çeşidi olduğuna dair özet fikir verilebilir.

Yetiştirmenin özellikleri

Yetiştiricinin deneyimli olması ya da ilk kez yetiştirdiğine bağlı olmaksızın, Auto Psylocke fem, bitkiye gösterilen çabaların karşılığında, cömertçe kendisine bir hasat verecektir. “Psylocke”ne çok sevdiği bol ışıklandırmayı sağlayınca, bitkiden ağır bir hasat beklenebilir.

Bitkiye “SCROG” tekniğini uygulayınca kenevir yetiştiricisi, kannabisin tüm bölgelerine ışığın ulaşmasını sağlayacaktır. Işığın ulaşmasının arttırılmasına yönelik ilave iş, kenevirin alt dallarının kesimi olacaktır.

Çiçeklenmenin 5. haftasından itibaren, kahve tadı ile orman aromasını gayet faal bir şekilde belli etmeye başlar, dolayısıyla boksun içinde kömür bazlı filtrenin kurulmasına önceden dikkat etmek gerekir. Auto Psylocke Fem’in gelişmiş kök sistemi, 12 ile 15 litre arasında, kaliteli toprakla dolu saksının kullanılmasını öngörmektedir.

Bilgi için! Kannabisi beslediğinizde, gelen mikro elementlerin aşırı fazla olmamasına dikkat ediniz. Aşırı gübreleme, kökleri yakar ve bitki yok olur.

Yetiştirme şartlarından hangileri seçilmiş olursa olsun, hasat toplandığında, Auto Psylocke Fem, her zaman yetiştiriciyi mutlu eder. Ama yine de “Psylocke” boksun ya da donatılmış bir seranın içerisinde yetiştirildiğinde daha çok verimli olacaktır.

Evde yetiştirme

Auto Psylocke Fem’in başarılı ve bereketli hasadının garantili olması için, 12-15 litre kapasiteli saksı ve elbette ki yeterli miktarda besleyici maddeleri içeren ideal toprak karışımı gereklidir. Üniversal ve bitkiniz için en uygun toprak karışımını hazırlamak için fazla zahmet etmenize ve para yatırmanıza gerek yoktur.

Her türlü boyuttaki saksı için karışım, sadece üç bileşenden hazırlanır:

 • Toprak 1/3;
 • Hindistan cevizi lifi 1/3;
 • Vermikülit 1/3/.

Güneşi seven Auto Psylocke Fem kannabis çeşidinin bol ışıklandırmaya ihtiyacı vardır, dolayısıyla önceden hazırlık yaparak enerji tasarruflu lamba aldığınızda, 150 – 200 vatlığı tercih etmek gerekir, bitkinin genetik potansiyelinin açılması için bu kadarı fazlasıyla yeterli olacaktır.

Auto Psylocke Fem’in gübrelenmesi, bitkinin ilk yapraklarını gösterdiği gün itibariyle 40 günden önce yapılmamalı. Otomatik çiçeklenen kenevir çeşitlerine, hayat döngüleri için çiçek mağazasında satın alınan toprağın içerdiği mikro elementler fazlasıyla yeter.

Önemlidir! İnternette, otomatik çiçeklenen bitkilerin, yetiştirmenin her aşamasında gübrelemeye ihtiyaçlarının olduğuna dair çok yazıya rastlanabilir. Bu tür bilgilere çok dikkatli olunuz ve böyle hilelerin kurbanı olmayınız! Otomatik çiçeklenen kannabis çeşitleri, sadece çiçeklenmeleri başlayalı epey zaman geçmiş olduğu aşamada ve toprakta faydalı maddeler ve mikro elementler olmadığı durumlarda gübrelemeye başlarlar. Mağazada toprak satın aldığında yetiştirici, zeminin besinsiz olması konudaki sıkıntıyla asla karşılaşmayacaktır.

Auto Psylocke Fem’i ev şartlarında yetiştirdiğinizde, havalandırma ihmal edilmemeli, çalının küçük olmasına rağmen bu kannabis için “hafif rüzgâr” şartlarını yaratmak gerekir.

Bilgi için! Tecrübeli yetiştiriciler, verimliliğin artışı için küçük bir hile uyguluyorlar. Kannabisin büyük miktarda karbondioksit hazmettiğine dair bilgiyi kullanarak, bitkinin bulunduğu boksun içine özelikle bunun için üretilmiş, CO2 yayan haplar yerleştirilir.

Dışarıda yetiştirme

Kenevir yetiştiriciliğine ilk başlayan yetiştirici, açık hava şartlarında Auto Psylocke Fem’i kolayca yetiştirebilecektir. 60 ile 110 santim yüksekliğinde olan bir çalının yetiştirilmesi için gizli bir yeri bulmak çok zahmetli olmayacaktır.

Auto Psylocke Fem’i direk toprağa, kumaş çuvalı kullanmadan ekerken, yetiştiricinin büyük, 15-20 litrelik bir çukur kazması gerekecektir. Kapris yapmaz ve her türlü toprağı kabul eder, fakat onun daha iyi yetişmesi ve gelişmesi için mağazadan satın alınan toprağın kullanılması iyi olacaktır. Böyle bir imkân olmadığı takdirde, mağazadakinden hiçbir yanından eksik olmayan şık bir karışım hazırlanabilir.

Karışımın hazırlanması için:

 • glokoni kumu 1\2 bardak,
 • dolomit kireci 1\2 bardak,
 • humus 1 kısım,
 • Hindistan cevizi lifi ya da turba 3 kısım,
 • iri perlit ya da vermikülit 1 kısım.

Tüm bileşenler iyice karıştırılıp, sulanır. Böyle bir karışımla Auto Psylocke Fem, yetiştiriciye inanılmaz bir miktarda kaliteli koza hasadını garanti etmektedir. Kannabis için gübre katma ihtiyacı tamamen ortadan kalkar, çünkü bu karışımın içinde, bitkinin gelişimi için gerekli tüm maddeler artık vardır.

Bilgi için! Kenevir yetiştiricisi, ekimden önce çukura biraz hidrojel katarak bitkide su eksikliğini önleyebilir. Granüller, suyu emerek gerektiği zaman onu bitkinin köklerine verirler.

Stimülan olarak, Auto Psylocke Fem’e zaman zaman organik bazlı “çay” ile şımartabilirsiniz.

Kannabis çayının hazırlanması için aşağıdaki malzemeler gerekecektir:

 • 20-30 litre kapasiteli kova,
 • +50-60 santigrat dereceli su,
 • Gazlı bez ya da ince bir kumaş çuvalı,
 • Granüle edilmiş at gübresi.

Kovayı ısıtılmış sıvıyla doldurunuz. Bezin ya da çuvalın içine at gübresi granüllerini koyunuz ve sıkı bir şekilde bağlayınız. Elde edilen “çay” paketini suya koyunuz ve iki üç günlüğüne demlenmeye bırakınız.

Belirtilen süre geçtikten sonra besleyici “çay” hazır olacaktır. Auto Psylocke Fem’i bununla 1-2 haftada bir, normal sulamanın yerine ikide bir sulayınız.

Organik gübre katarak yetiştirici, sadece kaliteli değil, hakiki tıp kannabisini elde ediyor.

Tat özellikleri ve etkisi

Çarpıcı etkili yabanmersini aroması, Auto Psylocke Fem çeşidinin kartvizitidir. Kannabisin vücuda verdiği İndikalı etkisi, bilincin en derin noktalarına kadar girer. Öfori, çekildikten sonra neredeyse ilk saniyeden itibaren vücudun içinde yayılır. Telaşlar, stresler, kasvetler tamamen yok olur, onların yerine ise zevk ve huzur gelir.

Auto Psylocke Fem’i kullanmadan önce, en iyisi planladığınız tüm işlerinizi ertelemektir, çünkü %20-22’lik THK, keyif zamanını dinlenmeden başka bir şey için harcamaya izin vermez.

Auto Psylocke Fem, doğada dinlenirken kullanmak çok uygundur. Bir kez çekince, etrafta kaynayan hayatı izlemek harikadır, bilincin gürültüsü ve engelleri ortadan kaldırılarak serbest dikkat çok daha fazla miktarda ayrılacaktır ve rastaman, ormanın ve onun sakinlerinin birçok sırlarını öğrenebilecektir.

Auto Psylocke Fem’e bir tıp kannabisi olarak talep çok yüksektir. Psylocke, aniden tiryakinin etrafını huzurla sararak telaşlardan kurtarır. Depresyonu, bronşiyal astımı tedavi eder, iştah açar, yüksek tetrahidrokanabinol miktarıysa her türlü ağrıları ortadan kaldırır.

 • Çiçeklenme dönemi:
  60-70 gün
 • Yükseklik:
  Orta
 • Hasat:
  300-400 g./m2
 • Genotip:
  Daha çok İndika
 • ТГК:
  Yüksek
 • КДБ:
  Orta
 • Tip:
  Otomatik çiçeklenen
 • Cinsiyet:
  Feminize edilmiş
 • Hasat toplama zamanı:
  Dikime bağlı olarak
 • Aroma:
  Yaban mersini
 • Tat:
  Yaban mersini
 • Etki:
  Öfori. Doğada dinlenilirken çok uygundur.
 • Özellik:
  Çalıya çok sevdiği bol ışık verince, bereketli hasat bekleyebilirsiniz.
 • Для новичков:
  Yes
 • Медецинский:
  Yes
Yorum ekle
 • Kvitochek

  Через 2 дня приехала коробочка) Все супер, только сортов делайте побольше, и будем всем много дымного счастья. Семки одна к одной, отправляют быстро.

 • K_ASTRO

  Заказывал у чуваков в первый раз ГИПЕРИОН!! На солнышке в кокосе с вермикулитомпрет как пальма в Африке.. что порадовало, так это время отправки! Оплатил в обед, в 6 вечера уже ехал с Новой почтой грузовичок))

 • Chereztravu

  Надзвичайно вдячен магазину за вчасне відправлення. Хлопці знають свою роботу на 100%, все добре пояснили з Новою поштою. Отримав відправлення через 3 дні, насіння поки не пророщував, але запаковано все дуже добре. За обслуговування 5+.

 • Jan1525

  Думал, мало беру, в следующий раз больше заказать. Все круто, семена рабочие, всхожесть порадовала с первого раза! Старайтесь, буду брать еще! Привет с Кубани)

 • Norveg is Norvegii

  Бонусы крутые и пацаны реально быстро работают!! Немного пришлось поволноваться в очереди на Новой почте) Семок в упаковке не видно вообще, кто не в теме, не поймет. Семки все целые. Ждем с другом бесплатных семок под репорт на осень)

Нужен новый