Auto Skaar Fem

Buy Auto Skaar Fem

Hâlihazırda vardır
€14.97
Miktar:
- +

Auto Skaar feminized – klasik feminize edilmiş otomatik çiçekleyen kannabis çeşitlerinin arasında rekortmendir. “Skaar”in boyu, 180 santime kadar uzayabiliyor, çalının dal yaygınlığı, bu devin yeterince geniş ve kapasiteli bokslarda yetiştirilmesini öngörmektedir. Auto Skaar feminized, milyonlarca küçük mücevherlerle kalpı, inanılmaz çok sayıda çiçek filizlerini yapan, sağlam ve budaklı dalları oluşturur. Bu kannabisin tohumlarından, hiç çekinmeden açıkça otomatik çiçekleyenlerden en büyüğü denebilir bir dev oluşur. Yeterince bakım aldığında, “Skaar” en tembel ve deneyimsiz yetiştiriciye bile reçineli ve bal gibi yapışkan kozalardan oluşan iyi bir hasat verecektir. “Skaar”de sativ genotipin üstün olması, çalıya seyrek yapraklı olmayı imkan verir, bu da çok iyidir çünkü lambanın ışığı en alttaki dallara kadar uzanabilecek ve kozalar aynı şekilde sert oluşup, tamamen olgunlaşabileceklerdir.

Auto Skaar feminized çeşidinin verimliliği hakkında yapılabilir her türlü övgü az gelir. Özenli yetiştiricisine 220 gram koza verebilir bu otomatik çiçekleyen kannabis çeşidi, “en iyilerin en iyisi” ünvanını hak ediyor.

Bitkinin potansiyelinin tamamen açılması için, Auto Skaar feminized’i gübrelemek gerekir. Yetiştirici, kannabisi düzgün bir şekilde teşvik edebilirse, onun ne kadar hızlı yetişebildiği konusunda hoş bir sürprüs elde edecektir.

Eğer yetiştiricinin elinde “Skaar” için yeterince büyük kapasiteli boks yoksa, budama tekniği kullanılabilir ya da en baştan “yeşillik ekranı” tekniği ile yetiştirmeye başlanabilir. Auto Skaar feminized, stresli durumlara çok iyi dayanabiliyor, dolayısıyla budama ve “antreman” onun için korkunç bir şey değildir.

Auto Skaar feminized, kannabisin en güzel çeşitlerinden biridir. Harika verimlilik göstergelerinin dışında bu çeşidi yetiştirirken yetiştirici, büyük estetik zevk alacaktır. Çiçeklemesinin sonuna yaklaştığında çalı, çoğu yapraklarını atıyor ve yapraktan özellikle temizlenmiş gibi görünüyor, kozalarsa birçok tüyleriyle ışıldıyor.

Yetiştirici, kannabis yetiştirerek iyi kalitede, devasal hasat elde etmeyi planlıyorsa, Auto Skaar feminized tam uygun bir çeşittir.

Jeneoloji

Auto Skaar feminized çeşidinin çıkarılmasının hikayesi, seçkin Ruderalis (yabani kenevir) klonlarının, efsanevi Auto Fruity Skunk kannabis çeşidiyle eşleştirilmesi ile başlanmıştır. Skunk, “Skaar” kullanıldıktan sonra ağızda tatlımsı bir tat bırakma ve çiçekleme esnasında nazik bir koku verme özelliğini vermiştir, Ruderalis ise istikrarlılığını ve çeşitli hastalıklara, mantara ve küfe dayanıklığı vermiştir. Çok güçlü genler, hibrite havanın “kaprislerine” dayanıklığı vermiştir, bunun sayesinde kenevirin çimlenmiş tohumlarını, hava sıcaklığının ani değişikliklerinden korkmadan, Mayıs’ın ilk günlerinde ekmeye imkan açılmıştır.

Birkaç sene devamında Auto Skaar feminized çeşidinin içindeki bitkilerin çiftleştirilmesi, istikrarlı ve şahane bir bitkiyi elde etmeye imkan vermiştir. Kalitesi, tecrübeli yetiştiricileri bile hayran edebilsin, Auto Skaar feminized bitkisini yetiştirmekle her bir yetiştiricinin mutlu olabilsin diye çeşidi geliştirenler, “Skaar”in seçkin ve en güçlü tohumları çiftleşmişlerdir. Hibridin içinde İndika ve Sativa genlerinin olması, bu çeşidi kullananın vücuduna verdiği etkiye olumlu tesir etmiştir. Güç ve cesaretle dolu “uçuş”, yumuşakça ve acele etmeden, huzur ve dinlenme durumuna dönüştüren “stone”la değişmektedir.

180 santimlik kannabisin büyümesine ve ayrıca yüksek verimlilik göstergelerine etkileyen böyle zor bir gen karışımı, kuşkusuz ki sunduğumuz hibriti fotoperiyodlu kenevir çeşitlerinin çok iyi bir alternatifi kılmaktadır. Çeşit, kannabis dünyasında düzenlenen birçok şampiyonalarda ve yarışmalarda kendini göstermeyi becerdi ve yeryüzünde birçok kenevir yetiştiricisinin takdirini kazanmıştır.

Verimlilik açısından Auto Skaar feminized, çoğu fotoperiyodlu kenevir çeşitlerinden geride kalmıyor, bazıları ise geçmektedir. Böyle durumda mantıklı bir soru ortaya çıkıyor: “Niye yetiştirmek için daha fazla süre harcansın ki?” - ki fotoperiyodlu çeşitlerin çoğunun yetiştirilmesi için sarfedilen sürede, Auto Skaar feminized’den iki hasat alınaiblir.

Yetiştirmenin özellikleri

Auto Skaar feminized’in etkileyici boyutları, sağlam ve uzun yan dalları, geniş alan talep ederler, dolayısıyla bu çeşit, yetiştirme boksları küçük olan yada “Skaar”i bilgisayar kasasının içinde yetiştirmek isteyen yetiştiriciler için pek uygun değildir.

Özenli bakım ve yeterli besleme sağlandığı durumda yetiştirici, bir sıkıntıyla karşılaşabilir. Bitki sağlam olsa da, büyük ve ağır kozaların oluşması, gittikçe yan dallar için tehlike teşkil edebilir. Hasatın ağırlığı altında dalların kırılmasını önlemek için, çalının bir desteğe bağlanması konusunda önceden düşünülmesi gerekiyor.

Auto Skaar feminized, kendi korkunç ismini çalının dış görünümünden dolayı kazanmıştır. Hasat zamanı yaklaştığında, büyük sayıda çiçek filizleriyle kaplı çalı, belirli bir “kaba tüylülüğü” elde ediyor ve çok etkileyici görünür. Skaar, kenevir yetiştiricilerinin otomatik çiçekleyenlerin büyük hasat için yaratılmadıkları konusundaki yanlış fikirlerini emin bir şekilde alt üst edecektir.

Auto Skaar feminized kenevirinin teşvik edici maddelere ve gübrelere sevgisi, onun büyüme potansiyelinden kaynaklanmaktadır. Yetiştirici, evindeki “Skaar” için kaliteli gübreler alıyorsa, hazır ürünün kalitesi konusunda hoş sürprisle karşılaşacaktır. Auto Skaar feminized, organik ve kimyasal gübreleri harika bir şekilde hazmeder. Denenmiş gübre üreticilerinden satın alınan gübrelerle birlikte verilen gübreleme talimatlarına uyunması ve bitkiye aşırı su verilmemesi önerilmektedir. “Skaar” kaprisli olmazsa da, o bile besleyici maddelerin yüksek konsantrasyonuna dayanamaz.

Bu çeşit, hem açık alanlarda, hem de kapalı mekanlarda, ayrıca seralarda yetiştirilmesi için uygundur. Tohumların direkt toprağa ekinmemesi önerilir. Yetiştirici, kannabis tohumlarını 12 saat devamındasuda bekletirse, ondan sonra iki ıslak diskin arasında çimlendirirse, ekinlerin çimlenme oranını %99’a kadar yükseltecektir.

Filizlenmiş kenevir tohumlarını, küçük bir turba bardağına yada turba hapının üzerine yerleştirip, ekinin kök salmalarını beklemek gerekir. Ancak bu şekilde bitki, dışarıda dikimine hazır olacaktır.

Bilgi için! Tohumların bardak içinde yada hapın üzerinde çimlenme sürecini hızlandırmak için, fideyi 10-50 vatlık enerji tasarruflu lambanın altına yerleştirmek lazım. Böyle bir özenli bakımda, tohumlar iki gün sonra filizlenir. Profesyonel yetiştiriciler, 4-6 günde hazır fideyi elde edebiliyorlar.

Evde yetiştirme

Auto Skaar feminized ev şartlarında yetiştirirken, açılmış “Skaar” tohumların küçük bardaklara yerleştirilmesi gerekmez. Onları hemen 7-15 litrelik saksıya yerleştirebilirsiniz.

Bir hile! Yetiştiricilerin çoğu, filizin kök salmasından sonra saksının içinde fazla uzadığını farketmiştir herhalde. Kök sisteminin gelişimini hızlandırmak ve kökü orantılı bir şekilde yaymak için kenevir yetiştiriciliğinin uzmanları, tohumları toprağa 10-13 santim dolmamış saksılara ekiyorlar, fide uzadıktan sonra, ta ilk yapraklara kadar toprak takviye edilebilir. Toprak takviyesi yapılan fidenin gövdesinden, kök iplikleri gelişmeye başlayacaktır ve bitki daha hızlı yetişmeye başlayacak ve sağlıklı görünecektir.

Auto Skaar feminized’in kök sistemi sağlam ve çok büyüktür, dolayısıyla yetiştirici “Skaar”i var görkemliliğiyle görmek istiyorsa, 20-25 litrelik saksı onun için tam uygun olacaktır.

Auto Skaar feminized’in genetik potansiyelini ve yüksek boyunu göz önüne alarak, yetiştirici, bol bir yetiştirme boksunu hazırlamalıdır. Skaar feminized bitkisinin güçlü yan dallarıyla boksun duvarlarına yaslanınca pek mutlu olacağının ihtimali düşüktür.

Auto Skaar feminized’in tam gücünde yetişmesi için, dengelenmiş ve besleyici bir toprak talep eder. Toprak, ya kannabisin yetişmesi için gerekli tüm mikro elementleri içeren hazır bir şekilde satın alınabilir, yada kendi eliyle hazırlanabilir.

Bilgi için! Toprak satın alındığında, pH rakamlarına dikkat etmek lazım. Auto Skaar feminized yetiştirilmesi için en uygun seviye 6,0-6,5 olacaktır.

Çiçek mağazasında satın alınan toprak, içindeki esas elementleri eşit oranlarda 20:20:20 olarak içermelidir.

Yetiştirici, kendi “Skaar”i için müstakil olarak hazırladığı toprağı kullanmayı tercih ediyorsa:

 • 1 kısım iri perlit yada volkanik vermikülit,
 • 1 kısım humus,
 • 1 kısım turba yada kokos toprağı,
 • 1/4 bardak ingiliz tuzu,
 • 1/3 bardak yarasa guanosu (ya da bir bardak at gübresinin esasında hazırlanmış kompost),
 • 1/2 bardak dolomit kireci,
 • 1/2 bardak glaukonit kumu (bir bardak nehir kumu da olabilir).

Tüm malzemeler iyice karıştırılır ve önceden bir süre bekletilmiş su ile sulanır. 2-3 gün sonra, toprağa çimlenmiş Auto Skaar feminized tohumu koyulabilir.

Skaar yetiştirildiğinde organik gübrenin kullanılmasının, bir dizi ajantajları vardır. Çeşit, organiği iyi ve hızlı şekilde absorbe ediyor ve hasatta yetiştirici, tüm belirtileri ve kalitesiyle kimyasal gübreler kullanılarak yetiştirilmiş “Skaar”den farklı olacak, hakiki tıp amaçlı marijuana yetiştirebilir.

Yetiştirici, denenmiş kimyasal mineralleri-gübreleri tercih ederse, toprağın hazırlanması için, mağazadan satın alınmış, mikro elementler oranı 20:20:20 olan toprağın 1/3 kısmını, 1/3 kısım iri perlit ya da volkanik vermikülit ile ve 1/3 kısım kokos zemini ile karıştırılması gerekecektir.

Elde edilen toprak, “kabarık” ve hücresel yapıya sahip olacaktır, bu da Auto Skaar feminized’in kök sistemine tam kapasitede gelişerek, bitkiye tüm besleyici maddeleri temin etmeyi müsaade edecektir.

Bilgi için! Mineral gübreleri kullanırken, üreticinin verdiği tüm talimatlarına titizlikle uymalısınız.

Bitki, büyük ve ağır yetişir, dolayısıyla da devamlı olarak kannabisin hayatı için çok gerekli karbondiyoksiti içeren güçlendirilmiş hava akışını talep eder. Bundan dolayı yetiştirme boksunun, sürekli hava girişi ve çıkışı olacak şekilde kurulmuş olması gerekiyor.

Auto Skaar feminized hoş, ama hafif bir koku yayar, ö yüzden komşularınız şüpheci insanlar değillerse, mekan ise havalandırılıyorsa, kömür filtresi kullanmaya da bilirsiniz.

Gerekli şekilde yetişmesi için, Auto Skaar feminized için güçlü ışık akışı gerekli. Profesyonel kenevir yetiştiricileri, 250-600 vatlık yüksek basınçlı sodyum lambalarını kullanırlar, fakat 100-250 vatlık enerji tasarruflu lambalar kullanılırsa da istenen sonuç elde edilebilir.

Otomatik çiçekleyen feminize edilen Skaar, her türlü aydınlatma rejimlerinde (18/6 ve 20/4) iyi sonuçlar verir. Hibrid, ısıyı çok sever, dolayısıyla bokstaki ortam sıcaklığının +26-29 santigrat derecesi civarında olmasına özen göstermek lazımdır.

Auto Skaar feminized, otomatik çiçekleyenlerin tamamı olduğu gibi, devamlı olarak %60 nemlik oranında iyi yetişir. Boksu nemleştirici cihaz ile donatmaya imkanınız yoksa, bitkinin hayat döngüsü devam ettiği süre içerisinde devamlı olarak suyun olabileceği bir kap ta işe yerer.

Otomatik çiçekleyenin dalları ve yapraklarını yoğunlaştırdığı şartlı vejetatif aşama, 4 hafta sonra biter ve Skaar, daha sonra iyi bakımda reçineli ve ağır, kehribar rengindeki tüylerle kaplı kozalara dönüşecek birçok çiçek filizlerini oluşturmaya başlıyor. Bu dönemde bitki, harika ve yumuşak narenciye kabuğu kokusunu yaymaya başlar.

Auto Skaar feminized, 70-82. günde çiçeklemeye tamamen son verir, fakat bitkinin tamamen pişmesi ve esas tat ve güç potansiyelini açması için çalıyı 4-7 gün devamında karanlık bir yerde bekletilmesi önerilir. Bu süre içerisinde, kozalar sonuna kadar pişecek, yaprakların çoğu içe dökülecektir.

Bilgi için! Kenevir yetiştiriciliğinin profesyonelleri, yetiştiriciliğinin estetik tarafına ve hazır ürünün kalitesine fayda edeceğine vurgulayarak, kannabis çalısını hemen temizlememeyi, onu kök sistemiyle birlikte kurutmayı şiddetle tavsiye ediyorlar. Bitkinin içindeki metabolizma süreçleri, tamamen kuruyana kadar devam eder, kenevir bitkisinin köklerinde bulunan şekerler ise kurutma esnasında tüm çiçek filizlerini besleyeceklerdir. Böylece, elde edilen kozaların tadı daha yumuşak olacak, onlar tüm koku potansiyellerini açacaklardır. Her bir kenevir yetiştiricisi, bu usulü hiç olmazsa bir kez denemelidir. Kenevir yetiştiricilerinin çoğu, bunu yaptıktan sonra eski “erken temizleme” ve çalıyı kökten kesme tekniklerine dönmeyeceklerini iddia ediyorlar.

Dışarıda yetiştirme

Auto Skaar feminized gibi yüksek ve güçlü kannabis bitkisi, kendini açık zeminde harika hissediyor ve asla tecrübesi olmayan kenevir yetiştiricisinde bile layık reçineli kozalar hasatını verir.

Çalının yüksekliği, yetiştiriciden yer seçimi konusunda dikkat isteyecektir. Bitki, tesadüf olarak yakınlardan geçenlerin meraklı gözlerine görünmemeli, 2 metrelik boyu ile Auto Skaar feminized, kolay göze çarpar.

Çukurlara dikerken onları geniş açmak lazım (20-25 litre). Çalı, çok hızlı büyür, özellikle ilk 4-5 hafta devamında ve çok su ister. Yetiştiricinin “Skaar”in bakımı ve sulanması için yeterince zamanı yoksa, hidrojeli kullanabilir. Onu çukurun ortasına yerleştirip, iyice suluyorlar. Hidrojelin suyu emerek içinde tutma özelliği vardır ve kuraklık durumunda o, suyu doğrudan kannabis bitkisinin köklerine aktarır.

Bilgi için! Hidrojel, kannabisi sulama sıklığını %30’a kadar eksiltir.

Auto Skaar feminized yetiştirilmesi için toprak, mağazadan satın alınan yada kendi eliyle hazırlanmış olabilir. Otomatik çiçekleyen kannabis çeşitleri, aşağıdaki karışımda çok iyi yetişirler:

20 litrelik çukura

 • ısırgan otunun bol yetiştiği yerden alınan 10 litre toprak,
 • 3 litre vermikülit yada iri perlit,
 • 4 litre kompost yada 3 litre humus,
 • 2 litre kokos toprağı,
 • 0,5 litre dolomit kireci.

Alternatif:

 • ısırgan otunun bol yetiştiği yerden alınan 12 litre toprak,
 • 4 litre kompost,
 • 2 litre nehir kumu,
 • 1,5-2 litre at gübresi esasında humus.

Auto Skaar feminized, güneş ışıklarının kolay uluştığı yerde yetiştirilmeli. “Skaar”in güneş nurlarını gün doğuşundan batışına kadar görmesi iyi gelir.

Kapalı alanda yetiştirilen Auto Skaar feminized, gübreyi çok sever. Kompost çukurunuz yada at gübresi varsa, bitkiye “kompostolar” ya da “çaylar” yapılabilir, veya kannabisin yetişmesi için gereken her şeyi içeren mineral gübreler kullanılabilir.

Tat özellikleri ve etki

Auto Skaar feminized, meyve ve kokarca karışık kokusunu, Fruity Skunk genlerinin sayesinde elde etmiştir. Kullanıldıktan sonra kalan tatlımsı tad ve dumandaki hafif narenciye kokusu, en görgülü estetlerin bile ilgilerini çeker.

“Skaar”i kullanmanın etkisi, don derece güçlüdür. İlk dakikalarda, kullanan, hızlı bir şekilde “öfori” zirvelerine çıkar ve iyimserliğe dolu, canlanarak yükselir. Sativa genlerinin etkisi bittikten sonra, rahatça arkadaşlarla sohbet etmek istendiğin ya da kız arkadaşınla ilginç filmi izlemek istediğin, gevşeme limanına fevkalade ve hafif iniş yer alıyor. “Skaar”, baş dönmesi etkisini sevenlerin hoşuna gidecektir. O, en dayanıklı kullanıcıyı bile Morfeus diyarına gönderebiliyor.

Auto Skaar feminized’in KNB oranı %0,3, THK ise %18-20 kadar çıkıyor, bunun sayesinde bu çeşit, tıp amaçlarında kullanılabilir. Kannabis, çeşitli ağrı sendromlarını durdurmaya yardım eder ve canlılık kaybıyla karşılaşan insanlara yardım edecektir.

Çeşit, çok iştah açar, dolayısıyla onu sıkça anoreksi hastalarında yazarlar.

 • Çiçeklenme dönemi:
  75-80 gün
 • Yükseklik:
  Orta
 • Hasat:
  Bir çalıdan 220 g., 500-600 g./m2
 • Genotip:
  Daha çok İndika
 • ТГК:
  Orta
 • КДБ:
  Orta
 • Tip:
  Otomatik çiçeklenen
 • Cinsiyet:
  Feminize edilmiş
 • Hasat toplama zamanı:
  Dikime bağlı olarak
 • Aroma:
  Meyveli “skunk” aroması
 • Tat:
  Kullanıldıktan sonra tatlımsı lezzet ve narenciye tadı
 • Etki:
  Çok güçlü, öfori, pozitif, canlılığı arttırır
 • Özellik:
  Şaşırtıcı boyutlar, sağlam ve uzun yan dalları, geniş bir alanın olmasını talep eder
 • Для новичков:
  Yes
 • Медецинский:
  Yes
Yorum ekle
 • Kvitochek

  Через 2 дня приехала коробочка) Все супер, только сортов делайте побольше, и будем всем много дымного счастья. Семки одна к одной, отправляют быстро.

 • K_ASTRO

  Заказывал у чуваков в первый раз ГИПЕРИОН!! На солнышке в кокосе с вермикулитомпрет как пальма в Африке.. что порадовало, так это время отправки! Оплатил в обед, в 6 вечера уже ехал с Новой почтой грузовичок))

 • Chereztravu

  Надзвичайно вдячен магазину за вчасне відправлення. Хлопці знають свою роботу на 100%, все добре пояснили з Новою поштою. Отримав відправлення через 3 дні, насіння поки не пророщував, але запаковано все дуже добре. За обслуговування 5+.

 • Jan1525

  Думал, мало беру, в следующий раз больше заказать. Все круто, семена рабочие, всхожесть порадовала с первого раза! Старайтесь, буду брать еще! Привет с Кубани)

 • Norveg is Norvegii

  Бонусы крутые и пацаны реально быстро работают!! Немного пришлось поволноваться в очереди на Новой почте) Семок в упаковке не видно вообще, кто не в теме, не поймет. Семки все целые. Ждем с другом бесплатных семок под репорт на осень)

Нужен новый