Deathlok Fem

Buy Deathlok Fem

Hâlihazırda vardır
€14.97 €10.97
Miktar:
- +

Deathlok fem – dünyanın tamamında sevilen, klasik bir efsanedir. Seleksiyon uzmanlarının çoğunun takdirini kazanmış, ısıyı seven, ama iddiasyız bir bitki. Deathlok esasında, belli olan çoğu otomatik çiçeklenen kannabis çeşitlerinin çoğı çıkarılmıştır. Bitkinin çiçeklenme süresi, 65 ile 70 gün arasıdır, ama hasatın miktarını ve kalitesini göz önüne alırsak, bu süre asla çok sayılmaz. Deathlok – bu sadece bir isim değil, bu hakiki bir markadır. Deathlok olayının kendisi de olduğu gibi, çeşit, hayatının belirli döneminde, reçineli trikomalarla tamamen kaplanır ve adeta “Parlar ve kıvılcım saçar”. Kullanıma hazır ürün, nazik ve teryakinin vücudunda ılık öfori dalgalarını yayarak, kendisinin tüm gücünü hissettirir. Etkisi uzun ve devamlıdır. Ani uçuşlar yoktur, her şey akıcı bir şekilde ilerler.

En başta, Deathlok fem’i çıkaran uzmanlar, sadece kapalı şartlarda yetiştirmeyi sevenlerin taleplerini tatmin etmek için çıkarmışlardır, oysaki bitki, kendini açık hava şartlarında da kendini çok iyi hissediyormuş.

Deathlok fem kenevir tohumlarından, orta boyutlarda, üzerilerinde birçok çiçek filizlerinin oluştuğu, sağlam yan dalları olan güçlü bir çalı yetişir. Yaprakların miktarı, koza filizlerinin sayısıyla uyumludur, bunun sayesinde Deathlok, alt dalları ilaveten ışıklandırmadan yetiştirilebilir. Bu kannabis çeşidinin bol reçineli olduğunun tekrar altını çizmek isteriz. Trikomalar, yan dalları ve merkez gövdesi dahil olmak üzere, çalının tamamının üzerinde oluşur. Çiçeklenmenin sonunda, Deathlok fem’den göz almak imkansızdır. Deneyimli yetiştiriciler ve kannabis yetiştiriciliğinin estetleri, Deathlok nı en azından bir kez muhakkak yetiştirmelidirler.

Seleksiyon uzmanları, işlerini çok iyi yapmışlar ve ani artam sıcaklığının değişikliklerine dayanıklı bir hibriti elde etmişlerdir. Çeşit, gübrelere iddialı değildir ve yeni başlayan yetiştirici bile onu hem açık arazide, hem de kapalı şartlarda yetiştirebilecektir. Özellikle dikkatli ve çalışkan yetiştiricilere, “Yeşillik ekranı” tekniğini kullandıkları takdirde Deathlok fem, 450-500 gram kristallerle kaplı kozalar ile ödüllendirecektir. Deathlok fem’de, çok iyi bir şekilde sativa ve indika genleri uyuşmaktadırlar. Çeşit, arka arkaya birçok yıl devamında en talep edilen kenevir çeşitlerinden biriydi. Çeşidin birçok ödülü ve kupası vardır ve bu hiç te şaşırtıcı değildir çünkü bitki, yeryüzündeki kenevir yetiştiricilerinin değer verdikleri tüm niteliklere sahiptir:

 • iddiasızlık ve istikrarlılık,
 • ortam sıcaklığının hızlı değişimlerine dayanıklılık,
 • yüksek reçine miktarı,
 • kısa boy,
 • yüksek THK oranı %18-20.

Yeni başlayan yetiştirici, feminize edilmiş kannabis çeşidinin seçimi konusunda karar veremiyorsa, Deathlok fem, tam ona gereken çeşittir. Bitki, çoğu “öncülük” hatalarını affeder ve minimum özenle bile yetiştiriciye harika ve bal gibi yapışkan kozalarla ödüllendirecektir. Çeşit, yeryüzündeki en iyi on çeşidin sırasında şerefli yerini almaktadır ve bu konumunu teslim etmeye niyeti yok gibi görünmektedir.

Deathlok fem – tamamen feminize edilmiş tohumlardır ve onlardan sadece dişi kannabis bitkileri yetişir.

Jeneoloji

Deathlok fem’in tarihi köklerini, Afganistan dağlarının eteklerinde aramak lazım. Tam buralardan Deathlok dünyaya yayılmaya başlamıştır. Yetiştiricilerin zahmetli emekleri, istikrarlı bir hibridi elde edip, onu kusursuz hale getirmeye imkân vermiştir.

Hollanda’lı seleksiyon uzmanları Deathlok yla çalışmaya başlamadan önce, çeşit, devamında ABD’nin kuzey-batı sahillerini dolaşıyordu. İşte buralarda yerli yetiştiriciler tarafından seçilmiş Sativa orijinal Afganistan’lı İndika’yla çifleştirilmişti. Birleşik Devletlerin kuzey-batısı, o zamanlar çoğu yetiştiricilerin barınağıydı, tam orası, sinsemilla (tohumu olmayan kannabis) yetiştiriciliğinin merkeziydi.

Orijinal “Afgani”, Deathlok fem’e sert kozaları ve bol reçine üretim kabiliyetini vermiştir. “Işıklar”ı, %80 İndika ve %20 sativa oluşturur.

İlginçtir! Deathlok nın genleri, otomatik çiçeklenen kannabis çeşitlerinin çoğunda mevcuttur.

Yetiştirmenin özellikleri

Deathlok fem, sadece kapalı şartlara uygun tekniklerle yetiştirilmek üzere çıkarılmış olsa da açık havada çok iyi yetişir. 65-70 gün içerisinde bitki çiçeklenmeyi tamamlamayı yetişiyor ve tecrübesiz yetiştiriciye bile şık bir hasat verir.

Çalının yüksekliği, bitkiyi minimum ışıklandırmanın olduğu, en küçük bokslarda yetiştirmeyi müsaade etmektedir. Boyda çok seyrek 110 santimi aşarak, bu çeşit SCROG tekniğiyle iyi sonuç verir, ayrıca iyi “antrenman yapabiliyor”. Deathlok fem, klonlanabilir, dolayısıyla girişken yetiştiricinin elinde, hasadını arttırmak için harika bir fırsat vardır.

Bitkinin küfe ve mantarlara dayanıklılığı, yeni başlayan yetiştiriciye aşırı sulamadan endişelenmemeyi müsaade etmektedir, ancak bitkinizin ihtiyaçlarına dikkat etmek yine de lazım. Deathlok fem, yetiştiğinde en başta çok az hissedilebilir koku yayar. Kokuyu, ısırgan otunun kokusuyla narenciye ve limon balsamı koku karışımı olarak tarif etmek mümkündür. Ama iş 2-3 haftaya geldikten sonra, kömür filtresiyle donatılmış boks havalandırması yardımıyla gidermeniz gerekecek, çok şiddetli amonyak kokusuna hazır olmak gerekir.

Bilgi için! Yetiştiricilerin çoğu, çok koku yayan kannabis çeşitlerini yetiştirirken “susturucuları” kullanırlar. Onlar, seralarda hoş olmayan kokuların giderilmesi için özellikle dizayn edilmişlerdir ve kokuyu kesmezler, gerçekten yok ediyorlar.

“Kimyasal” aromalardan sonra dördüncü haftada Deathlok sanki sakinleşir ve sedir ve çam ağacı kokmaya başlar.

Evde yetiştirme

Deathlok fem’in boksta yetiştirilmesi için, yetiştiriciye en az 5*7 litrelik saksılar lazım olacaktır. Kap ne kadar büyük olursa, bitki o kadar büyük olacaktır. Deathlok fem’in kök sistemi, indika genlerinin domine ettiği çoğu kannabis çeşitlerinkinde olduğu gibi büyüktür.

Kannabis tohumlarının geceliğine suda bekletilmesi gerekir, bundan sonra ise en fazla 0,7-1 santim derinliğine yerleştirilmeli. Uzman yetiştiricilerinin çoğu, Deathlok fem tohumlarını önceden ıslak pamuk disklerinin arasında çimlendirirler, böylece çimlenme ihtimalini ve oranını yükseltirler.

Vejetatif dönemi devam ettiği sürece, bitkiye 18/6 saat ışıklandırmayı sağlamak gerekir, yetiştirici çiçeklenmeye geçmeye zamanın geldiğine dair karar verince ise rejimi 12/12’ye değiştirmek lazım. Yetiştiricilerin çoğu, sadece yüksek basınçlı sodyum lambalarını kullanmayı önerirler, fakat Deathlok, en az 100 vatlık enerji tasarruflu veya LED lambalarıyla ışıklandırmada da çok iyi sonuçlar verir.

Önemlidir! Kannabis yetiştiriciliği için enerji tasarruflu lambaları seçildiğinde, ışık spetrumuna dikkat etmek gerekir. Feminize edilmiş kannabis çeşitleri, “ılık” ışıklandırmada daha iyi yetişirler.

Kullanılacak toprağı, aşağıdaki seçeneklerden hangisinin kullanılacağına dayanarak seçmek lazım:

 • kimyasal gübrelerin yardımıyla yetiştirme,
 • organik gübrelerin yardımıyla yetiştirme,
 • gübresiz yetiştirme,

İlginçtir! Çoğu zaman, gübrenin kullanılıp kullanılmaması konusunda yeni başlayanlara kannabisi muhakkak gübrelemek gerektiğini duymak mümkündür. Bu efsaneyi ortadan kaldırma zamanı gelmiştir. Yetiştirici, bitkisine dengelenmiş bir besleyici toprağı sağlarsa, gübreye zaten gerek olmaz. Eski şarkıda söylendiği gibi: “Sadece suyu kat” Gübreler, yetiştiricide minimum tecrübe olduğunda kullanılmaya başlanabilir.

Elementlerin içeriği 200х200х200 olduğu, mağazadan satın alınan toprakta, Deathlok fem’in kısa hayat devresinin devam ettiği süre içerisinde hazmedebileceği besleyici maddelerin miktarı yeterlidir.

Yetiştirici, Deathlok fem’in hayatı devam ettiği sürece sürekli kimyasal gübreleri kullanmayı tercih ederse, onun için aşağıdaki malzemelerden oluşan zemin uygun olacaktır:

 • 1\3 çiçeklik toprak,
 • 1\3 vermikülit ya da iri perlit,
 • 1\3 Hindistan çevizi lifi.

Böyle bir bileşim, toprağı gözenekli yapar ve kök sistemi, kendini serbest hissediyor. Deathlok fem’in bu şekilde yetiştirilmesi, biraz hidroponik sisteme benzer, çünkü tüm besleyici maddeler düzenli olarak verilir ve bitki onları sulamayla hazmeder.

Yetiştirici organik gübreleri tercih ederse, aşağıdaki malzemelerden oluşan zeminin kullanılması önerilir:

10 litrelik saksıya

 • 6 litre toprak (ısırgan otunun altından alınan ya da çiçek mağazasından satın alınan),
 • 2 litre kabartılmış vermikülit,
 • 2 Hindistan cevizi lifi,
 • istenirse, yarım bardak dolomit kirecini katılabilir.

Bitkinin gübrelenmesi, hayat döngüsünün 15-20 gününden itibaren başlanabilir. Kolay bulunabilir Gübrelerden, kolayca ılık suda demlenerek granüle edilmiş at gübresini kullanmayı tavsiye edebiliriz. Elde edilen gübre “çayı”, haftada 2 kez, normal sulamayla ikide bir değiştirilerek verilebilir.

Deathlok fem, daha sıcak ortamlarda, +28-31 santigrat derecesinde yetişmeyi tercih eden bazı kannabis çeşitlerinden biridir. Deathlok fem’in özelliklerini göz önünde bulundurunca ve bitkisine gerekli özen gösterince yetiştirici, milyonlarca trikomalarla ışıldayan, iyi bir koza hasadıyla ödüllendirilecektir.

Dışarıda yetiştirme

Deathlok fem’in ışığa ve ısıya olan sevgisi, bu çeşidi açık hava şartlarında yetiştirmek isteyen yetiştiriciye belirli şartları yerine getirmeyi gerektiriyor. Alan, gün doğuşundan batışına kadar iyi bir şekilde gün ışığını görmeli.

Feninize edilmiş Deathlok kannabisinin tohumları, önceden çimlendirilerek ekilir. Çeşidin ısıya olan sevgisini göz önüne alarak, ekim zamanını gece hava sıcaklığına göre tespit etmek lazım. Termometre birkaç gün devamında +10-12 gösteriyorsa, Deathlok fem açık araziye ekilebilir. Bitkinin genetiği, çeşidi hızlı hava sıcaklık değişimlerine dayanıklı yapmıştır, dolayısıyla beklenmeyen soğuklara bitki, hasada zarar vermeden dayanabiliyor.

İyi gelişen kökler için, bitkinin ekilmesine en uygun çukur kapasitesi 10-15 litre olacaktır, toprağın bileşiminde organik katkıların kullanılmasıysa hakiki tıbbi Deathlok fem’i yetiştirmeye müsaade edecektir. Açık hava şartlarında bitki, en fazla 150 santime kadar yetişebilir. Çalı, üzerinde birbirine çok yakın geliştiklerinden dolayı bitişik bir tek koza olarak görünen birçok çiçek filizlerinin bulunduğu büyük merkez dalı oluşturur.

Bitki, organik ve özel kimyasal gübrelerle hayatının 20. gününden sonra beslenebilir.

Kannabisi düzenli olarak sularsa yetiştirici, çiçeklenme başlandıktan sadece 65-70 gün sonra, uzun zamandır beklediği, reçineli Deathlok kozalarının hasadını toplayıp, sevdiği bitkinin lezzetli dumanının keyfini çıkarabilecektir.

Bilgi için! Açık hava şartlarında, Deathlok fem, yükseklikte 200-250 santime kadar uzayabilir.

Tat özellikleri ve etkisi

Deathlok fem - %80 İndika’dır ve onun kullanımından sonra gelen etki, çeşidin genotipinde bulunan %20 sativa’dan aldığı bir anlık patlayıcı “uçuş” haricinde, sadece İndika’ya hastır.

Kozaların aroması, daha çok narenciye kokusudur ve kullanıldıktan sonra çam fıstığı ve çam ağacı aromasına benzeyen hoş bir tat bırakır. Huzur ve dinginlik limanına girmeyi sevenler, şaşkın kalacaklardır. Çeşidin sakinleştirme etkisi, dinlenip, tüm kas ve fikir gerginliklerini kaldırmaya yardım edecektir, sürekli olarak gelen iyimserlik dalgalarıysa, hayallerinizde ve amaçlarınızda konsantre olmayı müsaade edecektir.

Kannabis, vücudun tamamına gevşeyici etki vermektedir. Sativa etkisinin izi bile kalmazken kanapeye yapışmış kalacağınız garantilidir. Bir-bir buçuk saat sonra, bitki çayıyla kolayca giderilebilir çok şiddetli ıştah açılabilir.

Deathlok fem, gayet uzun etki gösterir ve kullanıcıyı 3-4 saat devamında bırakmaz. Çeşit, kötümser hayat ayarlarına yeniden bakmaya ve derin depresyonun üstesinden gelmeye müsaade edecektir.

Yüksek THK içeriği, Deathlok fem’i tıp amaçlı kullanmayı müsaade etmektedir. Çeşit, ağrı semptomlarının giderilmesi, iştahın açılması ve stres sonrası sendromların giderilmesi için hastalara yazılır.

Ayrıca çoğu ülkelerde Deathlok epilepsi ve multipl skleroz hastalarına yazılır.

 • Çiçeklenme dönemi:
  65-70 gün
 • Yükseklik:
  Orta
 • Hasat:
  Bir çalıdan 80-100 g., 450-500 g./m2
 • Genotip:
  Daha çok İndika
 • ТГК:
  Yüksek
 • КДБ:
  Orta
 • Tip:
  Foto periyodik
 • Cinsiyet:
  Feminize edilmiş
 • Hasat toplama zamanı:
  Ekim ayının sonu
 • Aroma:
  Narenciye
 • Tat:
  Çam fıstığı ve çam ağacı
 • Etki:
  Çeşidin sedatifliği, rahatlayıp, tüm kas ve zihinsel blokları kaldırmaya yardım eder, sürekli pozitiflik dalgalarıysa hayalleriniz ve maksatlarınız üzerinde konsantre olmayı yardım edeceklerdir
 • Özellik:
  Çalının yüksekliği, bitkiyi en zayıf ışıklandırmaları olan en küçük bokslarda yetiştirmeye müsaade etmektedir
 • Для новичков:
  Yes
 • Медецинский:
  Yes
Yorum ekle
 • Kvitochek

  Через 2 дня приехала коробочка) Все супер, только сортов делайте побольше, и будем всем много дымного счастья. Семки одна к одной, отправляют быстро.

 • K_ASTRO

  Заказывал у чуваков в первый раз ГИПЕРИОН!! На солнышке в кокосе с вермикулитомпрет как пальма в Африке.. что порадовало, так это время отправки! Оплатил в обед, в 6 вечера уже ехал с Новой почтой грузовичок))

 • Chereztravu

  Надзвичайно вдячен магазину за вчасне відправлення. Хлопці знають свою роботу на 100%, все добре пояснили з Новою поштою. Отримав відправлення через 3 дні, насіння поки не пророщував, але запаковано все дуже добре. За обслуговування 5+.

 • Jan1525

  Думал, мало беру, в следующий раз больше заказать. Все круто, семена рабочие, всхожесть порадовала с первого раза! Старайтесь, буду брать еще! Привет с Кубани)

 • Norveg is Norvegii

  Бонусы крутые и пацаны реально быстро работают!! Немного пришлось поволноваться в очереди на Новой почте) Семок в упаковке не видно вообще, кто не в теме, не поймет. Семки все целые. Ждем с другом бесплатных семок под репорт на осень)

Нужен новый