Juggernaut Fem

Buy Juggernaut Fem

Hâlihazırda vardır
€14.97
Miktar:
- +

Juggernaut feminized’in dış görünümü o kadar güzeldir ve bu güzellik çeşide hastır ki, bu bitkinin «White» çeşidine ait olması hemen aşikâr oluyor. Juggernaut feminized’in küçük THK kristallerinden oluşan «yorgana» sarılan zarif kozaları, toplam ağırlıklarıyla yetiştiriciye muazzam bir hasat verirler. Juggernaut feminized’in tetrahidrokannabinol göstergesi %15 ile %17 arasındadır. Bu, çeşide has olan «Stone» etkisinin güçlü ve uzun süreli olacağına dair tiryakiye sinyal vermektedir.

Feminize edilmiş «Juggernaut», derli toplu ve ölçülü miktarda büyük sayılabilir, hızlı çiçeklenen bir çalı olarak yetişir. Rahatlayıp, «kendi içine» dalmayı sevenler, haklı olarak Juggernaut feminized’in içindeki İndikanın üstünlüğünü takdir edeceklerdir.

Juggernaut feminized’in görünümü ne kadar şık olduğunu, sözlerle tamamen tarif etmek imkansızdır. Ilımlı yeşil renkli çiçek filizlerinin, çok az ama yine de gözle görünen THK trikomalarının arka planında zengin kırmızı renk tonlu «kıllar» şeklindeki ilginç bir özelliğe sahiplerdir, «Juggernaut «nın daha yeni avdan döndüğü düşünülebilir.

Juggernaut feminized, kenevir yetiştiricisinin isteğine bağlı olmaksızın, onun kalbinde yer alacaktır ve böyle bir «aşk ittifakında», parlak ve büyük, parmaklara yapışan, ama aynı zamanda sert ve elastik kozalardan oluşan şık bir hasat elde edilebilecektir.

Juggernaut feminized kannabisinin, bu tür işlerin yasadışı olduğu ülkelerde yetiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez. Eğer yetiştirme «sevgisi» gene de korkudan daha güçlüyse, «Juggernaut «nı, iyi bir kömür filtresi olmadan bırakmak değmez. Juggernaut feminized’in yaydığı aroması, kesinlikle yumuşaktır, ama bununla birlikte yoğun ve belirgindir, o, polivinil klorür yapıştırıcısının (PVC) kokusuna çok benziyor.

Juggernaut feminized, kendisinden sonra belirgin iz bırakıyor, bu çeşitten kalan koku ise, mekânın içinde uzun zaman kalıyor, kullanıldıktan sonra duman kokusu daha uzun zaman kalır.

Juggernaut feminized kannabisi, nazikliği yanı sıra, kenevir yetiştiricisine, kolayca iyi miktarda hasat hediye edecektir. Boksun içinde yetiştirme şartlarda, çiçeklenmenin 9 haftası geçtikten sonra, bir metre kareden 500 ile 800 gram koza elde edilebilir, açık hava şartlarındaysa Ekim ayının başında bir çalıdan alınacak ürünün ağırlığı 300 ile 1000 gram arasında olacaktır.

Çiçeklenmenin başladığı an itibariyle 65 gün sonra Juggernaut feminized gayet cazibeli görünmektedir, fakat acele etmenize gerek yok. Kannabise ilave bir hafta verirseniz, o, yetiştiriciyi üzerlerinden reçinenin neredeyse aktığı, daha sert ve daha ağır kozalarla cömertçe ödüllendirecektir.

Yetiştirme usulü hangisi olursa olsun, Juggernaut feminized, kenevir yetiştiricisine planladığı miktarda hasadı elde etmeyi müsaade edecektir ve hatta daha yüksek göstergelerle hoş sürpriz sunacaktır. Çeşide has olan özveriyle o, ormanların geniş alanlarında ya da yetiştiricinin kendisi için hazırladığı gizli yerlerde yetişebiliyor. Juggernaut feminized, daha aktif olarak kapalı yerlerde yetişir, çünkü böyle şartlarda kendisine daha çok dikkat ayrılır ve yeterince özen gösterilir.

«Juggernaut», «Scrog» ve «Sog» tekniklerinin uygulanması için harika bir çeşittir. Juggernaut feminized, kendini her zaman istikrarlı, kapalı şartlarda sağlam dallı ve orta miktarda biraz geniş yapraklı küçük boyutlu çalıyı oluşturan kannabis çeşidi olarak gösterir. İndika çeşitlerine has yaprak genişliğinin sayesinde yetiştirici, muhakkak Juggernaut feminized için iyi bir ışıklandırmanın ve nem oranının yeterli olmasına dikkat etmeli.

Juggernaut feminized, yeni başlayanlara anlayışla davranır ve bazı hatalara «göz yumarak», kendisine harika bir hasat hediye edecektir. «Juggernaut», besleyici maddeleri almayı sever, dolayısıyla gübreleme yaparken, titiz bir şekilde kullanma talimatlarına uymak, hatta güvene almak için dozajı biraz eksiltmek gerekir.

Önemlidir! Gübrelemede aşırıcılık yapılırsa, kök sistemi «yakılabilir» ve kannabis yok olur.

Jeneoloji

Juggernaut feminized çeşidinin genetik köklerinde, çok güçlü çeşitlerin karışımı vardır. «Juggernaut «nın feminize edilmiş çeşidini elde etmek için, seleksiyon uzmanları, «Super Skank» (Afganistan kökleri olan ve Skunk asıllı çeşit) ile, genetiğinde Brazilyalı Sativa’yı ve Güney Hindistan’lı İndikayı taşıyan «White Widow» çeşidi ile çiftleştirmişlerdir. Bir sünger gibi ataların tüm olumlu niteliklerini ve özelliklerini çekip, «Juggernaut», dünyanın dört bir yanında kenevir yetiştiricilerini sevindirmektedir.

Yetiştirmenin özellikleri

Juggernaut feminized çeşidi hakkında «iddiasız» demek zordur, onun hem ev şartlarında, hem de açık alanlarda çok yetiştiğine rağmen, bu kannabis çeşidi çok özen ve büyüme için belirli koşulları talep eder.

Böyle parlak bir çeşidin «White» ailesine ait olması, nem oranının her zaman normal değerlerde olması gerektiğinin anlamına gelmektedir, ki aksi takdirde çürüme ve Juggernaut feminized için has haşarat, bitki için çok tehlikelidirler ve çeşidi onların üstesinden gelme gücü yoktur.

Juggernaut feminized boksta ya da serada yetiştirildiğinde, çiçeklenme dönemi 65 gün devam edecektir. Bir «hile» uygulayıp, ilaveten 7 gün bekletilirse, kozalar ilave miktarda reçine üretecek ve belirgin miktarda ağırlık artışını yaparak daha çok «iştah açıcı» görüneceklerdir.

Yetiştiricilerin, «Juggernaut» için ortam sıcaklığının istikrarlılığına özel dikkat ayırması gerekir, çünkü ortam sıcaklığı bir aşağı bir yukarı «zıplarsa», kannabis stres yaşayacak ve hermafrodit olarak yetişebilir. Juggernaut feminized’in yetiştirilmesi için açık hava şartlarını seçince, hasadı Eylül’ün sonunda – Ekim’in başında toplayabileceksiniz.

Juggernaut feminized çeşidinin yetiştirilmesi için en az seviyede ama kaliteli bir şekilde gerekli şartları sağlandıkça, bitki çok hızlı bir şekilde, kendisine has geniş ve güçlü yapılı küçük bir çalıyı oluşturur. Yetiştirici «göz açıp kapayıncaya kadar» kannabisin çiçeklenme dönemi sona erecek ve sert, reçineli-yağlı ve yapışkan, beyaz kristallerle kaplı hasadı toplama zamanı gelecektir.

Bilgi için! Juggernaut feminized’in ürettiği reçinenin büyük miktarına şaşırmaya gerek yok – bu, çeşit için has bir özelliktir.

Evde yetiştirme

Yüksek kaliteli Juggernaut feminized tohumlarına, gelişmiş bir kök sistemi hastır. Kozaların, çeşit için maksimum büyük boyutlarda oluşmaları için, köklerin bol bir saksının içinde serbest yetişmesi gerekiyor. Kabın minimum boyutu 5 litre olmalı, ancak yetişme şartlarının daha konforlu olması için saksı kapasitesinin 10 litreye kadar büyütülmesi önerilir. Gelecekte alınacak hasadın miktarı, köklerin bulunduğu yerin bol olmasına bağlıdır. Saksı ne kadar büyükse, hasat ta o kadar «zengin» olacaktır.

Juggernaut feminized ışığı sever, dolayısıyla ev şartlarında kannabisi yetiştirmek için hazırlanırken, sağlanması gereken esas koşullardan biri, minimum 150-250 vatlık lambanın satın alınmasıdır. Böyle bir ışıklandırmanın altında Juggernaut feminized maksimum miktarda trikomacıklar oluşturmaya başlayacaktır. Yetiştirici bitkiyi biraz «şımartıp», kendisine 600 vatlık HPS lambasıyla ışıklandırmayı sağlarsa, Juggernaut feminized kendini aşarak, şık kozalardan maksimum verimliliği gösterecektir.

Bilgi için! Juggernaut feminized hidroponik sistemde yetiştirildiğinde, kannabis kendinin en iyi özelliklerini ortaya çıkarıp, kenevir yetiştiricisine cömertçe kaliteli ve en lezzetli ürün hediye edecektir.

Kenevir yetiştiricisinin, Juggernaut feminized için besleyici toprak seçimine tam sorumlulukla ve büyük özenle yaklaşması gerekir. Doğru hazırlanmış «toprak kokteyli», gelecekte elde edilecek hasadın esas göstergesidir. Besleyici maddelerin yetersizliğini önlemek için çiçek mağazasında toprak satın alınırsa iyi olacaktır. Toprağın içindeki yararlı azot / fosfor / potasyum elementlerinin değerleri birbirine yakın olmalı - 200/200/200, her iki tarafa da +/- %20-35 kadar sapma müsaade edilmektedir.

Toprağın asiditesi, asla ve asla 6-6,5 değerini aşmamalı, çünkü kannabis, pH seviyesinin değişikliklerine çok belirgin bir şekilde tepki verir ve yaşadığı stres nedeniyle artık düzene koymuş olduğu tam büyüme potansiyeli kayboluyor.

Juggernaut feminized köklerine, «gözenekli» bir toprak yapısı gerekli. Topraktan böyle bir özelliği elde etmek için, kannabisi saksıya dikmeden önce toprağı sadece küçük miktarda vermikülit ya da Hindistan cevizi lifini katmak gerekir.

Juggernaut feminized 40-45 gün yetiştirildikten sonra bitkiyi azar azar «faydalı malzemelerle» beslemeye başlayabilirsiniz. Ama göstergelerin uygun olduğu, mağazadan satın alınan toprak kullanılırken gübrelenmesi şart değildir, böyle toprağın içinde, vejetatif büyüme devresinin tamamına yetecek miktarda besleyici elementler vardır.

İlginçtir! Kozalara «lezzet» katmak ve trikomalara doygun kehribar rengini vermeye, hasat toplamadan önce 4-7 gün devamında çalının kapkaranlıkta tutulması yardım edecektir.

Dışarıda yetiştirme

Yetiştirici, açık hava şartlarında yetiştirdiğinde hasadı tam miktarda toplayacağından, ancak zahmet edip, gizli, fakat kannabisin düzgün yetişmesi için gerekli tüm şartlara uygun yeri bulduğunda emin olabilir. Açık hava şartlarında, Juggernaut feminized, boyda 200 santime kadar uzar ve «meraklı» gözler ve «burunlar» tarafından çok kolay bulunabiliyorJ.

Güneş ışıklarının bol olması ve Juggernaut feminized bitkisini her taraftan ışıklandırması gerekir, dolayısıyla bitkinin yüksek ve sık bitkilerin yakınlarında dikilmemesi tavsiye ediliyor. Işıklandırma eksikliği durumunda Juggernaut feminized, tüm potansiyelini açamaz ve iyi kalitede kozaları oluşturamaz.

Juggernaut feminized’in açık havada yetişmesi için, 10-20 litrelik ve daha büyük kapasiteli delik açmak lazım. Onun mutlaka uygun niteliklere sahip toprakla doldurmak lazım. Toprak karışımını kendi eliyle hazırlamak daha iyi. Bunun için toprağı (mağazadan satın alınan daha çok tercih edilir), az miktar nehir kumuyla ve orta miktar kompostla (at gübresi ya da yarasa guanosu) karıştırıp, sonra içine toprak karışımının atıldığı deliği bol bol sulayıp, demlenmesi içi 1-2 gün bekletilirse iyi olur.

Bu şekilde hazırlanmış toprağa, kannabis yetiştiği sürece gübre katılması şart değildir, böyle toprağın içinde önemli ve gerekli olan tüm mikro elementleri vardır ve o, büyümekte olan bitkiye bu mikro elementleri gerekli miktarda vermeye hazırdır.

İlginçtir! Özel bir araziye sahip olursa yetiştirici, etrafında olan malzemelerden birinci sınıf eko gübresini hazırlayabilir. Masasından yiyecek kalıntıları, doğranmış biyolojik çöp, kıştan sonra çürüyen ağaç yaprakları ve ot, önceden kazılmış büyük bir çukurun içine toplanır ve zaman zaman karıştırılır (haftada 1-2 kez). Böyle bir kompost, kannabis fidelerinin dikileceği toprak karışımı hazırlanırken kullanılır. Elde edilen eko gübrenin birazı, satın alınan toprakla karıştırılır ve bitki için açılan deliğe yerleştirilip, bol bol sulanır ve içinde kannabisin yetişmesine faydalı bakteri ve mikroorganizmaların çoğalması için 3-4 günlüğüne bırakılır. Bu süre geçtikten sonra toprak, Juggernaut feminized’i kabul etmeye tamamen hazırdır.

Yetiştiricinin karışımı kendi eliyle hazırlamaya imkânı yoksa, kannabisi ısırgan otunun yetiştiği yere dikmek için «gizli yer»i bulma şansı vardır. Bu harika ot, kannabis için en uygun asidite oranına sahip toprakta yetişir.

Juggernaut feminized bitkisine düzenli sulamanın sağlanması çok önemlidir. Toprağın fazla kurumasına müsaade etmemek için, karışıma «mucizevi cankurtaran», yani hidrojel katılabilir. Onun kapsülleri, içlerine nem çekip, gerektiği durumlarda onu kök sistemine iletirler, su tekrar geldiğinde ise su stoklarını tekrar tamamlayıp, onu yine tamamen kannabise vermeye hazırlar. Böyle bir hile, kenevir yetiştiricisine sulama sıklığını %20-30’a kadar eksiltmeye müsaade eder.

Eylül ayının sonunda ya da Ekim ayının başında, orta enlemlerde yaşayan yetiştirici, Juggernaut feminized hasadını toplamaya başlayabilir. Çalının gelişimi için gerekli tüm şartları sağlayınca yetiştiricinin sevinci ve mutluluğu sınırsız olacaktır, ki onun açık havada verdiği emeği için kannabis, bir bitkiden hemen hemen 1000 gram kaliteli koza hasadını verecektir!

Tat özellikleri ve etki

Juggernaut feminized, ananas tadı ile nazik meyve karışımı aromasını yayarak, mevsim ne olursa olsun, ortamı pozitif yaz keyfi ile doldurur. Etkisi, kendini çok güçlü bir şekilde ve gayet uzun bir süre devamında belli eder.

Juggernaut feminized, vücuda fiziksel etkisini çok belirgin ve güçlü bir şekilde ifade eder. Tüm kasların tamamen gevşemiş olması hissediliyor, ta uzuvların geçici süreye uyuşmasına kadar. İndikanın genlerinin baskın olması, kendini var gücüyle belli edecek ve tiryakiye «taş etkisi» ne demek olduğunu gösterecektir. Huzur, yatışma ve kafa karıştırıcı fikirlerin tamamen yok olması, bilince göklerin zirvelerine kadar yükselmeyi müsaade edecektir.

Dumanı biraz keskindir ve içinde hafif ekşimsi tat sezilebilir, ama tropikal meyvelerin belirgin tatlılığı, keskinliği çok az hissettirir. Böyle bir «kokteyl»den kalan tat, ağzınızda gayet uzun zaman devamında kalacaktır.

Juggernaut feminized kenevirinin en önemli özelliği, onun çok yüksek tedavi edici özelliklerindedir. Yüksek %17 THK içeriği, çok güçlü ağrı kesici etkiyi sağlamaktadır.

Juggernaut feminized çeşidi, anti-enflamatuar maddedir, ayrıca uykusuzluğun ve her türlü streslerin üstesinden gelmeye yardım eder. Endişeler ve aşırı gerginlik, ışık hızıyla geçerler, onların yerine ise zevk, sevinç ve öfori geleceklerdir. Juggernaut feminized – hakiki ve doğal antidepresandır.

Önemli ve bitirilmesi gereken işler olduğunda Juggernaut feminized kullanılmaması önerilir, çünkü ürün, tiryakiyi tamamen tefekkür ve yatıştırma durumuna çekecektir.

 • Çiçeklenme dönemi:
  65 gün
 • Yükseklik:
  Orta
 • Hasat:
  500-800 g./m2
 • Genotip:
  Daha çok İndika
 • ТГК:
  Orta
 • КДБ:
  Orta
 • Tip:
  Foto periyodik
 • Cinsiyet:
  Feminize edilmiş
 • Hasat toplama zamanı:
  Ekim ayının başı
 • Aroma:
  Belirgin ananas tadına sahip, zarif bir meyve aroması
 • Tat:
  Biraz serttir ve tadındahafif bir ekşilik sezilebilir, fakat tropikal meyvelerinin belirgin tadı, onu çok az sezilebilir yapıyor
 • Etki:
  Oldukça uzun bir süre içerisinde çok güçlü etki verir
 • Özellik:
  Yetiştirme usulü hangisi olursa olsun, kenevir yetiştiricisine planladığı hasadı elde etmeyi müsaade edecektir
 • Для новичков:
  Yes
 • Медецинский:
  Yes
Yorum ekle
 • Kvitochek

  Через 2 дня приехала коробочка) Все супер, только сортов делайте побольше, и будем всем много дымного счастья. Семки одна к одной, отправляют быстро.

 • K_ASTRO

  Заказывал у чуваков в первый раз ГИПЕРИОН!! На солнышке в кокосе с вермикулитомпрет как пальма в Африке.. что порадовало, так это время отправки! Оплатил в обед, в 6 вечера уже ехал с Новой почтой грузовичок))

 • Chereztravu

  Надзвичайно вдячен магазину за вчасне відправлення. Хлопці знають свою роботу на 100%, все добре пояснили з Новою поштою. Отримав відправлення через 3 дні, насіння поки не пророщував, але запаковано все дуже добре. За обслуговування 5+.

 • Jan1525

  Думал, мало беру, в следующий раз больше заказать. Все круто, семена рабочие, всхожесть порадовала с первого раза! Старайтесь, буду брать еще! Привет с Кубани)

 • Norveg is Norvegii

  Бонусы крутые и пацаны реально быстро работают!! Немного пришлось поволноваться в очереди на Новой почте) Семок в упаковке не видно вообще, кто не в теме, не поймет. Семки все целые. Ждем с другом бесплатных семок под репорт на осень)

Нужен новый